Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyások! Ti nem tartjátok...

Kutyások! Ti nem tartjátok gusztustalannak, hogy ilyenkor a hóban mindenhol sárga foltok lesznek az ebjeitek vizelése miatt?

Figyelt kérdés
A gyomrom fordul fel ettől. És persze a kutyaürüléktől...

2013. jan. 17. 22:07
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/227 anonim ***** válasza:
86%
Őszintén? Nem. Hol pisiljen a kutyám mégis? Ha téged zavar, akkor nyald fel;) A kakit pedig természetesen felszedem.
2013. jan. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/227 anonim ***** válasza:
95%
Nehéz az élet. A szemetelők meg a környezetszennyezők, azoktól nem fordul fel a gyomrod? Mert nekem igen.
2013. jan. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/227 anonim ***** válasza:
96%

Én a kakkanatot felszedem, és addig nem érdekel hogy látszik a kutyám pisije, míg egyes embereknek az a szórakozásuk, hogy az utcát végig telehányják az éjszaka kellős közepén.

Ja és az eldobált cigicsikk, valamint szemét az én szememet jobban szúrja, amiről nem a kutyák tehetnek.

2013. jan. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/227 anonim ***** válasza:
96%
Mily boldog lennék, ha a lakótelepi házak között csak a sárga foltok virítanának. Sajnos, időnként ellepi őket az ablakokból kidobált egyéb kellék.
2013. jan. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/227 A kérdező kommentje:

A szemetelőktől is felfordul, viszont ha azt vesszük, ez is környezetszennyezés.


Amúgy is szerintem nonszensz, hogy (egyébként nagyon helyesen) közterületi szabálysértésnek minősül, ha egy ember közterületen (akár egy erdőben!) vizel, ellenben egy kutya ezt büntetlenül megteheti.

2013. jan. 17. 22:15
 6/227 anonim ***** válasza:
90%
Ugyanmár! Nem a kutyahúgy az, ami a legjobban rombolja a környezetet, de szerintem ezt te sem gondoltad komolyan. Majd ha telepítesz kutyabudit az utcára, majd megtanítom odahugyoztatni a kutyámat.
2013. jan. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/227 anonim ***** válasza:
86%
Arra még mindig nem válaszoltál, hogy akkor egy lakásban tartott kutya hol pisiljen. De várj már erre is megvan a válaszod: ne tartsunk lalásban kutyát, ugye? Mert őnagyságának szúrja a szemét a kutyapisi. Hát így jártál anyukám. Sőt képzeld el, hogy ha elmegyek kirádulni az erdőbe, és pisilnem kell, elmegyek a bokorba. Durva, mi? De te nyilván inkább egész nap tartogatod.
2013. jan. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/227 anonim ***** válasza:
90%
ne haragudj, de te normális vagy?:D irigyellek, hogy annyi problémád van, hogy ilyen kérdést kiírsz.
2013. jan. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/227 A kérdező kommentje:

"De várj már erre is megvan a válaszod: ne tartsunk lalásban kutyát, ugye?"


Nem is rossz ötlet. Bár én kertes házban sem engedném, mert az agyamra megy az ugatás.


Amúgy mielőtt még azt mondanátok, hogy állatellenes vagyok, elmondom, hogy a kertben 2 macskám is van!

2013. jan. 17. 22:26
 10/227 anonim ***** válasza:
87%

engem meg az zavar,hogy az ilyen selejteket nem verik a falra, hanem megszülik őket..

mit csináljak? nyírjalak ki?

2013. jan. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!