Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyások! Ti nem tartjátok...

Kutyások! Ti nem tartjátok gusztustalannak, hogy ilyenkor a hóban mindenhol sárga foltok lesznek az ebjeitek vizelése miatt?

Figyelt kérdés
A gyomrom fordul fel ettől. És persze a kutyaürüléktől...

2013. jan. 17. 22:07
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/227 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem huszonévest fog írni. Vagy! Nem is ír már, mert megszégyenült.
2013. jan. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/227 anonim ***** válasza:
90%
kispalikee neked lesz igazad... szerintem elolvasgatja, hogy miket írunk, és röhög a markába, és nem fog válaszolni...mert besült a hülyesége
2013. jan. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/227 anonim ***** válasza:
87%

Na ismét egy macska b*zi!

Higgyétek el ennek aztán hiába beszéltek,nem létezik neki más a Földön csak a macskája!!!!

2013. jan. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/227 anonim ***** válasza:
95%

Komolyan az tesz boldoggá, hogy idejössz a kutyások közé provokálni?

Annyira szánalmas vagy, hogy még haragudni sem tudok rád.

Miközben olvasom a kérdésedet, és az elkeseredett kommentjeidet, amikben megpróbálsz tovább uszítani, és magyarázni a mindenki más számára egyértelmű baromságot, csak egy valamire tudok gondolni. Hogy akármi is történik velem az életben, remélem én soha de soha nem süllyedek idáig, ahol jelenleg te vagy. Hihetetlen mértékű savanyodottság és életuntság kell ahhoz, hogy valaki ilyen apróságokon felhúzza magát, mint a kutyapisi. És ez a mérhetetlen rosszindulat tudod nem csak a körülötted lévő többi embert mérgezi, hanem téged is. Észrevétlenül felemészted magad a gyűlöleteddel.

2013. jan. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/227 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem korosodó pasi. A rondábbik fajtából, akinek se élete, se karrierje, se hobbija. :)
2013. jan. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/227 anonim ***** válasza:
89%
Ő semmilyen állatot nem szeret. Ha szeretné a macskáját, nem a kertben lenne.
2013. jan. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/227 anonim ***** válasza:
94%

Ennyi száz százalékos választ egy helyen még sosem láttam. :)

Hagyjátok, a kérdező nem mer visszajönni. Magzatpózban sír a sarokban, mert rájött, milyen nyomorult élete van, és már késő rendbehozni. :)

2013. jan. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/227 anonim ***** válasza:
94%

nem csak, hogy ennyi 100%-os választ, de ennyi választ is ritkán látsz!:D általában megáll 15-nél, egykét kérdés felmegy 25-30-ra de, azért itt már megütöttük a 40-et:D

Kérdező! köszönjük neked, hogy felpezsdítetted a kutyás oldalt!

2013. jan. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/227 A kérdező kommentje:

Csodálkozni fogtok, mindenki azt hiszi, hogy idős nő vagyok. Hát nem.


26 éves férfi vagyok, nincs problémám se a magánélettel sem karrierrel. 2 diplomás közgazdász vagyok és a szakmámban dolgozom. Saját házam, autóm van. Tartós párkapcsolatban élek 1 éve. Nem provokálni jöttem, csak megvan a véleményem az életünk, környezetünk dolgairól.


A 100%-os válaszokat pedig nekem köszönhetitek, mert én mindenkit fel szoktam pontozni, mivel ez arra vonatkozik, hogy hasznos-e a válasz, nem pedig arra, hogy egyetértek-e vele.

2013. jan. 17. 23:18
 50/227 anonim ***** válasza:
92%

1. A 38. komment szerinti vetítés-magyarázkodás bejött.


2. Te hiába pontozol fel bárkit, önmagadban kevés volnál. A sok 100% azt jelenti, hogy kb. 20-25 ember ért egyet abban, hogy amit kiírtál, az butaság, felháborító, korlátolt elmére vall.

2013. jan. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!