Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kölyökkutyának milyen olcsóbb...

Kölyökkutyának milyen olcsóbb de jó eledelt ajánlotok?

Figyelt kérdés

meglepődve olvastam hogy a pedigre nem valami jó. ennek is csak a reklámja nagy akkor. nem akarok tescosat venni, de tul márkásra sincs pénzem, pedigre is hosszabb távon elég drága nekem. esetleg lidl-s? kiváncsi vagyok kinek mi vált be. most a tescoban a butchers akcios, esetleg az? kap házikosztot is, de azt nem tudok sajnos minden nap adni neki.


keverék, 2,5 hónapos kiskutya.


2013. febr. 13. 20:42
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
meg ugye a junior tápok drágábbak mint a rendes felnőtt.
2013. febr. 13. 20:43
 2/23 anonim ***** válasza:
A Brit táp viszonylag olcsó és ahhoz képest nagyon jó minőségű, nagy kiszerelésben rendelve teljesen megéri az árát.
2013. febr. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Szerintem a legolcsóbb, ha nyesedék husival etetsz, főzöl hozzá rizst, és adsz neki időnként gyümölcsöt és zöldséget. Mi olcsóbban jövünk így ki, nem is gondoltam volna.


De ha ezt nem szeretnél, akkor valóban a Brit táp egész jó, és pl. a Josera is, bár azt hiszem, az valamivel drágább.

2013. febr. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

köszi, várok még ötleteket.


a brit táp, ennek ez a neve? és hol lehet kapni? ma próblkoztam főtt répával, de inkább játszott vele, sokára ette csak meg :)

2013. febr. 13. 21:06
 5/23 anonim ***** válasza:
Én Butcher's-el etetek, elégedett vagyok vele.
2013. febr. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Megéri webáruházból rendelni a tápot, én a zoofastot ismerem, nagyon sokféle jóminőségű tápot lehet tőlük rendelni, másokkal összehasonlítva viszonylag barátságos árakon. www.zoofast.hu
2013. febr. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Én Josera Family-vel etetek, kimérve veszem, 850 Ft kilója. Meg vagyok vele elégedve.
2013. febr. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

a Josera kids tényleg nagyon jó.

nagyon jó az ár-érték aránya.

a www.tapfutar.hu oldalon 812 Ft/Kg-ra jön egy 15 kg-os zsák.

én csak ajánlani tudom, a kutyám imádta, nagyon jó illata van, nem kakilt tőle sokat, szép volt a szőre, stb.

2013. febr. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Mekkora lesz a kutyus felnőttként? (Hány kg?) Mert ha nem lesz túl nagy kutyus, akkor kevesebbet is eszik, tehát anyagilag sem olyan megterhelő egy jobb minőségű táp. Mondjuk egy labrador méretű kutyának a Josera Kids 15 kg majdnem 2 hónapra elég.
2013. febr. 14. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
0%

A lidl-s táp mióta jó minőségű kedves kérdező? Egy kölyökkutyának kölyök tápra van szüksége, attól függően, hogy mekkorára nő, milyen fajta. A házi kosztra semmi szüksége, nincsenek meg benne a megfelelő tápanyagok!


Az Acc egy fokkal jobb táp, mint amiket írsz, az kb. olyan 8000 ft körül van 20 kg.


A Brit tápokról is jót hallottam, ár-érték arányban azt mondják, nem rossz.


Más nem is nagyon van, esetleg még a Josera kids, ami elfogadható árú, 15 kg 11000 ft körül van, de ez is attól függ, hogy hol veszed. Néhány tenyésztőnél 8000 ft körül van (persze ott vannak feltételek).


A házi kosztot meg felejtsd el! Amit kaphat a táp mellé, az a túró, natur joghurt, sajt, hús, zöldség, gyümölcs. Persze néha néha kaphat levest, főzeléket, de ne a legfűszeresebbet, mert tönkreteszik a máját!


Javaslom olvass utána egy kicsit a dolgoknak, ne pedig itt várd a kész választ!

2013. febr. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!