Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nektek milyen típusú, milyen...

Nektek milyen típusú, milyen színű, és milyen fülű pitbullotok van, vagy ha nincs melyik tetszik?

Figyelt kérdés
:)

2013. febr. 14. 19:39
1 2
 1/14 anonim válasza:
0%
Én utálom a harci kutyákat például pitbull,staff...engem az se érdekel ha most százan fognak rám írni!Ronda és barátságtalan tudom mert a szomszédunkban is volt széttépte az egyik tacskóm,3 macskám,10 tyúkom...hiába szóltunk a gazdájának le se sz*rta!Végül az amerikai akitám intézte el egy este a dolgot.Enyit az ilyen "harci kutyákról"!
2013. febr. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Azért, mert a szomszédod sz*rul nevelte a kutyáját, még nem kellene a fajtát elítélni! Úgy bírom már az ilyen embereket! A rottit is mennyien elítélik, pedig csak annyi a "hibája", hogy rossz kézbe kerül! És az ilyen majmok, mint te is, kedves első, riogatják az embereket a hülyeségükkel...
2013. febr. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nekem egy vékonyabb, nyúrgább és kisebb termetű szuka kutyám van (eléri a standard 46cm marmagasságát, de mivel nem tk.-s csak azt tudom mondani, hogy fajta jellegű).

Fekete-fehér és nincs csonkítva a füle (bár nem vagyok a kupírozás ellen)

2013. febr. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Kép van róla?
2013. febr. 15. 17:49
 5/14 anonim ***** válasza:
Természetesen van.
2013. febr. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Én elhiszem,hogy ez így van.Én speciel a rotit szeretem is.
2013. febr. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Linkelnél képet? Én is szeretem a rotikat is
2013. febr. 16. 11:17
 8/14 anonim ***** válasza:

Csak kisméretű képet tudok linkelni.

[link]


[link]


Biztos lesz aki megszólja :S :D

2013. febr. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyos, vagyis inkább szép, a kis "öltönyével", valóban nem biztos hogy fajta tiszta.
2013. febr. 16. 22:31
 10/14 anonim ***** válasza:
Nézd, igazából nem érdekel. Nekem nem azért kell pit, hogy hencegjek/ megfélemlítsek vele, az én kutyám macskát sem támadhat engedély nélkül, mint ahogy a kaját sem veheti el. A lényeg, hogy egy szeretni való kutya, aki roppant okos és hűséges. Hogy nem fajtatiszta, azt kb 6hónapos kora óta gyanítom, szaporítótól vettem, nem tenyésztőtől.. így csak az annyát láttam, de mint mondtam, ez nem érdekel)
2013. febr. 17. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!