Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudom újra behívhatóvá...

Hogyan tudom újra behívhatóvá nevelni a kutyám? 1,5 hete egyszerűen nem akar visszajönni, ha pórázról leveszem (semmi különös változás nem történt)

Figyelt kérdés
2013. márc. 9. 22:49
 1/4 anonim ***** válasza:
kicsit részletesebben jó lenne tudni a problémát mert így egy mondatban nemigen lehet a dolgok mögé nézni hogy hol kell esetleg vltoztatnod. hogy megy e ez egyedül vagy szükséged e lesz szakszerű segítségre (kutyasuli, tréner stb).
2013. márc. 10. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? Nem lehet, hogy szimpla kamaszkori átmeneti süketségről van szó?
2013. márc. 10. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Szilvi & Argos ***** válasza:

Mennyi idős a kutya? Milyen gyakran sétáltatod, milyen sűrűn tudja kifutkározni magát póráz nélkül?

Leírhatnád kicsit bővebben, hogy eddig hogyan viselkedett és hogyan viselkedik pontosan most!


Csatlakozom az előttem íróhoz: lehet, hogy most éli első, második, x-edik kamaszkorát és csak szigorúan-következetesen kell fogni. Lehet, hogy Te rontottál el valamit...lehet, hogy Benned változott valami, akár egy külső körülmény hatására és ezt érzi meg a kutya...millió oka lehet...

2013. márc. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kan kutya, 1 éves és 2 hónapos, nagy testű.

Kerti kutya, minden nap sétálok vele, ha csak eü sétára van lehetőség, akkor délután többet játszunk a kertben, kertes házban lakunk.

előtte is néha süketet játszott, mostanában a séták így néznek ki:

- pórázon pisil, kakil, szimatol kb 15 perc, utána körbekocogjuk a helyi tavat kb fél óra (lassú tempóba), utána szoktam elengedni.

2013. márc. 18. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!