Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek el kell altatni a...

Szerintetek el kell altatni a kutyát? Öreg már és most a szőre is csomókban hullik, sebes, váladékozik, és büdös. Szórtuk hintőporral, fertőtlenítettük, de folyamatosan terjed a testén. Valakinek volt már hasonló a kutyájával?

Figyelt kérdés
Most akarjuk hívni az állatorvost, hogy jöjjön nézze meg. Látszik, hogy szenved, sajnáljuk. Egy nagytestű kaukázusi kutya, már 13 éves. öreg, alig hall, meg néha összecsuklik a lába mikor megy, alig eszik. egy kis sebből indult az egész ami mostanra tovább terjedt, már a hátán szőr sincs, a legyek is dongták, pedig szórtuk, kentük, de csak addig tartott. most nincs meleg, nem szállják a legyek viszont a seb csúnya, eleven, büdös. A multkor kukacok is voltak rajta, a sebben. mit tegyünk? Jobb lenne elaltattatni? Nem szenvedne, vagy meggyógyulhat még? csak már öreg is. :(
2013. máj. 30. 16:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
1 éve én is nagyon hasonlót éltem át.. elfertőződött egy seb a lábán, szépen meg is műtötték, meggyógyult, de nem sokkal azután neki is ugyanilyen tünetei voltak. Én nem vagyok az altatás híve, de egyszerűen láttam, hogy már nem szeretne élni, nem evett, nem ivott, egyedül akart lenni.. :( Szerintem egy kicsit várhattok még, hátha javul, de sajnos nem vagyok állatorvos, az ő véleményét kell kikérni.
2013. máj. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
57%
Nekem a kölyök kutyámnak a mellkasa, fületöve, meg a lába tövei voltak sebesek. Betadinenal kentem szépen elmúlt, már csak a szőrének kell vissza nőnie :)
2013. máj. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
61%

Már réges-régen kellett volna az orvost hívni, akkor nem fajult volna el eddig a dolog. Ha az altatás eszedbe jut, akkor bezzeg rögtön eszedbe jut a doki is? Meg már útban van szegény öreg, mert teszetosza meg büdös is? Szégyelld magad, meg az egész család, hogy egy épkézláb tagjának nem jutott eszébe eddig megnézetni. Emberekre is csak akkor hívsz dokit, mikor már úgy tűnik, haldoklik???

Le lehet pontozni, alig várom! De ez a véleményem! Mióta húzzák már az időt!

2013. máj. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Menj a fenébe 3. !!! hogy képzeled te hogy ilyeneket írsz nekem? Imádjuk a kutyát nem a semmiért már 13 éve van velünk, tudod lehet jobban is törődtünk vele mint te a sajátoddal, azért van nagy pofád! Múlt héten volt lent a doki mert akkor kapta a kutya a kötelező oltását már akkor említettük, hogy kezd sebesedni, de azt mondat biztos a másik kutyánk kezdte ki neki, mert az mindig ugrál rá a nagyra és majd elmúlik, de nem és most 2-3 napja lett ennyire durva a helyzet. nem is ismersz de már sértegetsz. Mindenki olyan kutyatartó legyen mint mi. Te idióta!! köszi az értelmes válaszokat, és köszi annak is aki privit írt, majd megírom mi lett a kutyusunkkal.
2013. máj. 30. 17:16
 5/16 anonim ***** válasza:
87%

Nem kell!!

Orvos kell aki kezeli a bőrbetegségét!

Jó kaja kell, jó minőségű táp!

Alig hall-és akkor ???Attól még a szaglása jó és lát is.

Kéne neki valami erősebb élősködő elleni szer-pl Advantix spot on!! vagy nyakörv ami elriasztja a legyeket, férgeket!Ennyi.

2013. máj. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%
Szar a dokitok!Mi lenne ha hívnátoke gy másikat aki foglalkozik komolyabban az állatokkal?Ilyen falusi orvos nem?Azok szokták letojni a kutyákat...tapasztalat sajnos.
2013. máj. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
82%
Ezért ne altassátok el. A sebet ki lehet kezelni. Fel tud épülni.
2013. máj. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
82%
Na baz+ és én tehetek róla, hogy amit mérgedben leírsz, azt elfelejted említeni a fenti nyihogásban? Ha rögtön így kezded, talán én sem az alapján ítélek, de te tudod.
2013. máj. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem fogjuk elaltatni! Igen , falusi idióta állatorvos, utálja a kutyát-macskát, tipikus csak a lovakhoz-tehenekhez-malacokhoz ért. Veszünk neki valami hatásos szert, aztán meglátjuk.
2013. máj. 30. 17:27
 10/16 anonim ***** válasza:
55%
Már rég másik dokihoz kellet volna vinni! Ha annyira jó gazda lennél mint ahogy írod már rég meg gyógyult volna!!!
2013. máj. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!