Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a kutyám nagyon fél a...

Ha a kutyám nagyon fél a víztől, hogyan fürdessem meg?

Figyelt kérdés

Egyáltalán fontos megfürdetni? Nagyon szép, fényes a szőre, a bőre tiszta, nincs benne bolha se, egészséges, vidám. Viszont kifejezetten fél a víztől.


Közepes termetű, rövid szőrű.


2013. júl. 21. 15:55
 1/5 anonim válasza:

Szia!

Nekem németjuhászom van...utálja a vizet...:)

Én fokozatosan szoktattam hozzá a vizhez.

Nem feltétlen kötelező fürdetni szerintem...csak ha a lakásba tartod..:) szerintem..

2013. júl. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem egy husky keverék kutyum van, 5 éves. Rettenetesen fél a víztől, többször próbálkoztam, de nem sikerült megszoktatni vele a vizet .... soha nem fürdettem, öntisztul egy idő után, nem büdös .... mindig visszük magunkkal nyaralni ....
2013. júl. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy az lesz a vége, hogy őt sem fogom megfürdetni. Ha nekem nem engedi, akkor másnak meg főleg nem:) Az udvaron van, a házba sose jön be. A szőre meg tényleg nagyon szép, a bőre is tiszta, ha meg esik az eső, úgyis megázik néha (azt se szereti, de az óljában se szeret lenni, csak ha már nagyon esik, de addigra pár csepp éri). Ő se büdös.

Meg attól is tartok, hogy hiába fürdetném meg, ha érzi, hogy van valami rajta, mindig meghempereg, szóval csak rondább, piszkosabb lenne. Ha ráesik valami kaja etetéskor, akkor is meghempereg a földön, a múltkor krémet kellett kennünk rá, mert volt egy kis sebe, annak is a nagyját lerázta magáról, meg a fűbe, porba hempergett...nem bírja az ilyesmit.

2013. júl. 21. 18:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem kell megfürdetni, ha fél a víztől pedig ne is erőltesd!
2013. júl. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oké, nem fogom. Ráadásul elég fázós is (bár ha beburkolózik a kis pokrócba, akkor elvan, meg a macskával is melegítik egymást). Csak egy ismerősöm említette a fürdetést, amikor nálunk volt, akkor gondolkodtam el rajta.
2013. júl. 21. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!