Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya-macska barátság? Többi...

Kutya-macska barátság? Többi lent!

Figyelt kérdés
Van egy 8 éves macskám és most kapok egy 10hetes kutyát. Nyilván a kutya talán hamarabb elfogadja a macskát, de attól félek a macska nem annyira... Mivel egy kutyával kell megosztania a territoriumát, alapból nem jön ki a kutyákkal mert mind megkergeti, de ha bármi baja lesz a macskának akkor a kutyának mennie kell!! Hogy szoktasam őket össze?
2013. aug. 8. 22:51
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
30%
A macska hamarabb lerendezi a kölyköt,mint az őt.Biztosan akartad te azt a kutyát?
2013. aug. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó ki veri meg a másikat hanem, hogy összebarátkozzanak és elfogadják egymást!!!
2013. aug. 8. 22:58
 3/38 Justicar válasza:
Igazából egy megtermett cica egy nála sokkal nagyobb kutyát is lerendez. Volt rá itthon példa, amikor egy nagy kutya ami bejött hozzánk, az én 'kis' 7 kilós kan cicám szépen elrendezte. :'D
2013. aug. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
Ismétlem nem arról van szó...
2013. aug. 8. 23:00
 5/38 anonim ***** válasza:
90%
Pedig a macska kiosztja a kutyát,ha úgy érzi sok neki,mert eltérő a kommunikációjuk,így sok a félreértés közöttük.Idő,míg megtanulják egymás nyelvét és ebben a pofozkodás benne van.Ha a kutyus szájába venné a cicust,azt ne engedd,egyébként a kölykök nem okoznak gondot.
2013. aug. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
Szóval ne harcra gondoljál.
2013. aug. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
Attól félek a kutya játszani akar vele és akár játékból megharapja kicsit és akkor a macskám neki ront és kb vége a barátságnak...
2013. aug. 8. 23:07
 8/38 anonim ***** válasza:
fokozatosan szoktasd őket össze. mutasd meg őket egymásnak, de úgy, hogy ne tudják megkapni egymást, csak szagolgatni. kell egy kis idő nekik.
2013. aug. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
5 éve volt egy kutyánk akivel kijött de akkor sem volt felhőtlen a viszonyuk mivel inkább elkerülték egymást ( 9 éves kutyának lett bemutatva kiskorába) de az mégis más meg amúgy is azért nem jött kivele (szerintem) mert az a kutya nagyon buta volt... Még szinte járni se tudtam és meglátott valamit az utcán már futott is és akármi volt előtte fellökte ahogy engem is... És ezért muszáj volt megkötni egyszer pl lelökött a lépcsőröl...
2013. aug. 8. 23:24
 10/38 A kérdező kommentje:
Most nyilván jönnek a kommentek h állat kinzás... De gondolj bele mielőtt kiirnád, hogy melyik embertelenebb nappal 10 m láncra verve és éjszaka szabadon, vagy elaltatás...
2013. aug. 8. 23:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!