Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya-macska barátság? Többi...

Kutya-macska barátság? Többi lent!

Figyelt kérdés
Van egy 8 éves macskám és most kapok egy 10hetes kutyát. Nyilván a kutya talán hamarabb elfogadja a macskát, de attól félek a macska nem annyira... Mivel egy kutyával kell megosztania a territoriumát, alapból nem jön ki a kutyákkal mert mind megkergeti, de ha bármi baja lesz a macskának akkor a kutyának mennie kell!! Hogy szoktasam őket össze?
2013. aug. 8. 22:51
1 2 3 4
 31/38 sippara ***** válasza:

"Nem nekünk kellet volna megnevelni hanem annak aki kidobta mi már 5 évesen fogadtuk örökbe menhelyről."


- Tehát szerinted minden kutyának előnevelten kéne érkeznie a menhelyre, vagy egy öt éves kutyát már nem lehet nevelni (furcsállnám, mert a saját szememmel láttam, hogy egy 14 évest lehet)?


"Ne hidd hogy nem probáltuk megnevelni... Rá lett szólva 'büntetve' lett. De mind hiába."


- A büntetés egy olyan esemény, vagy tett, amely ritkítja a büntetett viselkedés előfordulását. Ha az, amit csináltatok, nem oldotta meg a problémát, nem volt büntetés - így távolról inkább verésre tippelnék, de ki tudja. Ez nem gond, csak akkor ezt meg kell látni, fel kell fogni, el kell fogadni, és keresni más megoldást, nem kikötni az állatot egy cölöphöz - mint ahogyan a gyereket se kötöd ki a wc-hez, ha az elsőre próbált módszerekkel nem szokik szobatisztaságra.

2013. aug. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:

A büntetést csak a naív ember gondolja verésnek!

Erről ez jutott eszembe:

"Semmi nincs elrejtve, ami nyilvánossá ne lenne, sem eltitkolva, ami ki ne tudódnék és napfényre ne jönne."

2013. aug. 11. 21:46
 33/38 A kérdező kommentje:

Ma mikor az Istentiszteleten voltam a lelkész azt mondta, ne ítélkezzünk mások felett, ez Isten dolga, nem kell besegítenünk, rá világítanunk mások hibáira! Ezt Isten látja és e szerínt ítél el minket, olyan súlyossággal, amikénk másokat ítélünk, sokszor tévesen!


Akkor nyomban ez a 'beszélgetés' jutott eszembe! Akkor eszméltem fel, valyon mit gondolhatnak rólam itt a kommentelők, hogy ítélhetnek el mikor nem is ismernek? Tudom nem szép dolog kikötni egy élőlényt, de az a 20 méteres átmérőjű kör amibe nappal mozoghatott, ugyanis elég nagy kertünk van, az mégis nagyobb mint másnak a háza, ugyanis én azt nem nézem el jó szívvel, hogy egy állatot tartanak akár panelben ami nem nagyobb 60 m2 nél, és csodálkoznak, hogy idegbeteg.az állat... Sőt láttam már olyat is, hogy a kert nem volt nagyobb mint a kutya nappali mozgás tere ( ismétlem este szabad volt)! Mindegyik megvetésre szolgál (bár a mai tanítás szerint nem szabadna), de ez mégis csak a kisebbik rosz!

2013. aug. 11. 22:17
 34/38 anonim ***** válasza:
Akkor lehet azért streaszes a csivavám? Bár nem 60 nm hanem 76... Állandóan harapdál idegeneket és néha engem is és a vendégeket is... Mit kéne akkor.csinálnom vele?
2013. aug. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:
Te vagy a nagy szakértő, ha már válaszoltál. Ez biztos egy költői kérdés akart lenni (amire senki vár választ)!
2013. aug. 11. 22:38
 36/38 anonim ***** válasza:
Ki szólt hozzád te állatkínzó?
2013. aug. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 sippara ***** válasza:
Kérdező, tessék, most akadj ki, én huskyt tartok 39 négyzetméteren.
2013. aug. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 A kérdező kommentje:
Akárhogyan is számolom a 2*r*3,14159265=62,831853 ami mintha nagyobb lenne, de nem fogok beleszólni
2013. aug. 12. 15:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!