Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fája kutyám bal füle, nyüszít...

Fája kutyám bal füle, nyüszít és be van neki dagadva. Tippek?

Figyelt kérdés
Ma lent voltunk a Tiszán egy 15-20 percet hazajöttünk, megfürdettem majd láttam h vakara a bal fülét és nyög hozzá azt hittem csak belülről viszket neki már egy ideje nagyon vakarászta mire észre vettem h egy foltba fel van neki dagadva azt hittem megcsípte valami és azért viszket neki majd egy óra elteltével hozzá értem a füléhez újra de sírva elrohant az egész fülcimpája be van neki dagadva. Golden retrieverem van. Mi történhetett ? Ha nem múlik el neki holnapra vagy rosszabb lesz tuti állatorvos de addig tippeket mondhattok .

2013. aug. 13. 12:58
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
86%
Mondd, ha neked fájna annyira valamid, hogy nyüszítenél, várnál holnapig a dokival?
2013. aug. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
83%
és mi volna, ha nem szenvedtetnéd napokig, hanem még ma elvinnéd az állatorvoshoz?
2013. aug. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

"Ha nem múlik el holnapra vagy rosszabb lesz tuti állatorvos"

Ez neked napokig szenvedtetés ?! Azért tettem ki ezt a kérdést te szerencsétlen mert nem tudom mitől van hátha valakivel mér volt ilyen lehet semmi komoly csak én reagálom túl ..... köszönöm az intelligens választ

2013. aug. 13. 13:05
 4/23 anonim ***** válasza:

Toklász!

Gyorsan dokihoz, mielőtt eléri a dobhártyáját!

2013. aug. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Hmm toklász? de átnéztem és sehol nem volt neki, de lehet igazad van
2013. aug. 13. 13:09
 6/23 anonim ***** válasza:
90%
Ha így visít, akkor az már úgy benne van a hallójáratában, hogy nem is látszik.
2013. aug. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
De nem a hallójáratával van itt a gond hanem a fülcimpájával , tudod lógó fülű és én arról beszélek az van neki megdagadva és ha ahhoz érek hozzá akkor nyüszít
2013. aug. 13. 13:13
 8/23 anonim ***** válasza:
95%

te-le-fon


Csodálatos találmány, az ország bármelyik állatorvosáig elér, megkérdezheted, hogy be kell-e menni, vagy ráér, és mit kezdj vele.

2013. aug. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Nehezen ha csak az üzenetrögzítője kapcsol be ;)
2013. aug. 13. 13:16
 10/23 sippara ***** válasza:
96%

06/1-240-9780


Tessék, ez a mi dokink száma, nyugodtan felhívhatod őt is (vagy az ország BÁRMELYIK orvosát), meg fogja mondani, hogy ráérsz-e holnapig, vagy vidd ma dokihoz.

2013. aug. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!