Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fája kutyám bal füle, nyüszít...

Fája kutyám bal füle, nyüszít és be van neki dagadva. Tippek?

Figyelt kérdés
Ma lent voltunk a Tiszán egy 15-20 percet hazajöttünk, megfürdettem majd láttam h vakara a bal fülét és nyög hozzá azt hittem csak belülről viszket neki már egy ideje nagyon vakarászta mire észre vettem h egy foltba fel van neki dagadva azt hittem megcsípte valami és azért viszket neki majd egy óra elteltével hozzá értem a füléhez újra de sírva elrohant az egész fülcimpája be van neki dagadva. Golden retrieverem van. Mi történhetett ? Ha nem múlik el neki holnapra vagy rosszabb lesz tuti állatorvos de addig tippeket mondhattok .

2013. aug. 13. 12:58
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
86%

hallod-e, te IQ betyár, a helyedben nem szerencsétleneznék le senkit, ha ilyen 'felelősségteljes' állattartó lennék, hogy ha holnapra nem döglik meg a kutyám, akkor elviszem állatorvoshoz

...azt meg ne próbáld már bemagyarázni, hogy egyetlen állatorvos van a világon, aki épp nem veszi fel

ne legyél már ennyire SZERENCSÉTLEN

2013. aug. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
69%

Akár abba is bele fúródhatott valami.

De akkor lehet, hogy csak megcsípte egy darázs és ilyen érzékenyen reagál rá.

Ha sírva rohanna el tőlem a kutyusom a fájdalomtól, én elvinném dokihoz azonnal. Pont a minap szaladtunk taxival ügyeletes orvoshoz, mert annyira nagyon szenvedett. Aztán kiderült, hogy nem lett volna olyan sürgős, de egyszerűen nem bírtam nézni ahogy kínlódik, és akár komoly dolog is lehetett volna a tünetek alapján.

2013. aug. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Jó csak tudod nem mindegy éppen h kihez viszem a kutyám..... Mert az egyik elkéri az egész vagyonomat a tanácsáért de attól még nem jött rendben a kutyám. Viszont ha a MI állatorvosunk aki megBízható nem nyúl le minket képes meggyógyítani, de mivel nem veszi fel a telefont és majd csak késő délután rendel én a helyedben nem pofáznék bele olyan dologba amihez fingod nincsen cicám ;)
2013. aug. 13. 13:26
 14/23 anonim ***** válasza:
94%

Nem látunk bele a kutyád fülébe X távolságról,nem tudja senki megmondani,mi lehet a baj.Állatorvos sem fogja telefonon.

Vidd el mindenképpen délután.

2013. aug. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Elfogom ez már biztos ! :)
2013. aug. 13. 13:30
 16/23 anonim ***** válasza:
91%
Szövegértésre sosem kaptál jó jegyet, mi? Nem azt mondtuk, hogy vidd másik dokihoz, csak hogy hívj fel egyet, hogy mennyire sürgős, vagy van-e valami, amivel addig is segíthetsz rajta, hogy ne legyen neki annyira fájdalmas.
2013. aug. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Az a baj ha éppen nem rendel a városba akkor nem is tudom elérni ezért kell várnom délutánig de akkor már nem hívom fel inkább elviszem max ha nincs semmi komoly úgy is sétálnunk kellett volna.
2013. aug. 13. 13:41
 18/23 anonim ***** válasza:
Feladom :D
2013. aug. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

akumi


:-D :-D

hát ja

2013. aug. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
68%
Csípés. Csak kissé túlvisítja a kutyád. Persze, érdemes dokihoz elmennetek, mert , ha mást nem, de allergia ellen ad majd valamit.Nem utolsó sorban ő meg fogja tudni nézni a fülét közelről. Neked pedig igen dolgoznod kell azon, hogyha ellenőrizni akarsz a kutyádon valamit, az ne szaladgáljon el tőled, hanem tűrje el.
2013. aug. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!