Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ismertek olyan valakit aki...

Ismertek olyan valakit aki házhoz kijön a kutyát elaltatni? (messziről belelövi) mert a kutya veszélyes a családjára és a többi emberre!

Figyelt kérdés
Létszíves írjatok mert kiszabadult és holnap el kell altassuk mert ahogy meg próbáltuk bezárni családtagomra morgott majd támadt. (kisebb karcolással megúszta)
2013. aug. 13. 21:25
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted hogy veszett meg,ha oltva volt?A veszettség eleve nem gyakori Magyarországon annyira,hogy egy oltott kutyánál erre kelljen gondolni.

Mielőtt ilyen fajtát vettetek,utána kellett volna nézni,mik az igényei.

Ha tenyésztőtől van,értesítsétek,hogy baj van,nem venné-e vissza.

2013. aug. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
Kicsi korában neveltük de amint megharapott engem, nekem esett (kb 9 hónaposan) azóta csak ház őrző kutya. ne haragudjatok rám hisz legfőképp apukám szeretné lelövetni már egyszer megvédtem ettől de mostmár nem tudom !
2013. aug. 13. 21:52
 13/34 A kérdező kommentje:
Nem lehet más emberekre hagyni mert szétszedi őket ! És a menhelyen is gondolkoztunk de azt mondták hogy ilyen kutyának a vége a sintér telep lesz !
2013. aug. 13. 21:55
 14/34 A kérdező kommentje:
Az a gond hogy nem volt oltva mert nem lehetett a dokit nem engedte magához és a lövedékes nyugtatótol felkelt amire a doki oda ment pedig nagy adagot kapott ! Sajnálom a kutyát de nem tudok mit tenni !
2013. aug. 13. 21:56
 15/34 anonim ***** válasza:
100%

Magyarázd el az okos apukádnak,hogy lelövetni egy kutyát BŰNCSELEKMÉNY,amit a törvény büntetni rendel.

Itt van a moszkvai őrkutya fajtamentés száma.Hívd fel holnap őket,mondd el,hogy mi történt és kérd az azonnali segítségüket:06 70 3921208.

Ha sikerül megoldani az elhelyezését,utána egy életre felejtsétek el bármilyen kutya vagy más állat tartását,nektek nem való.

2013. aug. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:
nem lelövetni csak elaltatni szeretné
2013. aug. 13. 21:58
 17/34 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el,a fajtamentők sokkal jobban értenek az ilyen kutyákhoz,mint ti,és tőlük biztos hogy nem kerül sintértelepre.Fogják tudni kezelni a helyzetet.Nagy tapasztalatú tenyésztők és ilyen fajtát tartók vannak közöttük.

Ha van helyük,segítenek.

Ha már tudatlanul és felelőtlenül ezt a fajtát választottátok,annyi esélyt megérdemel a kutya,hogy telefonálj egyet.

2013. aug. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:
Sok állatom van csincsillám hörcsögöm 6 kutya halak nyúl galamb csirke
2013. aug. 13. 21:59
 19/34 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a normális és nem sértő válaszokat !
2013. aug. 13. 22:00
 20/34 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg a fajtamentőket, egy telefont szerintem megér.
2013. aug. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!