Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ismertek olyan valakit aki...

Ismertek olyan valakit aki házhoz kijön a kutyát elaltatni? (messziről belelövi) mert a kutya veszélyes a családjára és a többi emberre!

Figyelt kérdés
Létszíves írjatok mert kiszabadult és holnap el kell altassuk mert ahogy meg próbáltuk bezárni családtagomra morgott majd támadt. (kisebb karcolással megúszta)
2013. aug. 13. 21:25
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%
Basszus, ilyen kaliberű kutyáért nem mernék egyedül elmenni, és lakásban sem tartanám, pedig pár hét múlva lenne nálam egy hely. De egy ilyen kutyával nem merném a sajátaimat egyedül hagyni (nem tudnám elszeparálni, míg kiismerem). Keresd fel a fajtamentőket, talán ők tudnak segíteni.
2013. aug. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim válasza:
0%
Most komolyan ha tényleg ilyen a kutya amilyennek leírod akkor más emberek életét veszélyeztetnéd azzal ha be adod a menhelyre ! És szerintetek emberek hogy viszi el a kutyát otthonról bárhová hogy beadja gondolom ha ilyen akkor nem lett pórázra szoktatva. Mit kell ilyen szemétnek lennetek vele amikor leírta hogy milyen a kutya és nem tud mást tenni, és szerintem egy telefon számra vagy egy webhelyre vágyott nem össze vissza lehordásra !!!! Ha enyire sajnáljátok azt a kutyát, és a kérdezőt össze vissza lehordjátok fogadjátok örökbe azt a kutyát és ha tényleg olyan amilyennek itt leírta akkor szívtátok mert ti is itt jukadnátok ki ! Szerintetek ha egyszer megvédte a kutyát akkor nem szereti ??? Szerintem meg körbe telefonált a kutya érdekében a menhelyeken ! De egy ilyen kutyának nem biztosítanak a menhelyen szállást csak a sintér telepen ! Úgyhogy halljam ki is szídja a kérdezőt és ezzel egyetemben ki is szeretné örökbe fogadni ???
2013. aug. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim válasza:
0%
Utolsó vagyok ! Ha valaki nem tudja hogy honan tudok ennyi mindent elmondanám állat orvosnak tanulok és egy menhelyen dolgozom !
2013. aug. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%
Állat orvosnak? Valami önképzőkörben?
2013. aug. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%
kétlem, hogy ilyen helyesírással felvettek az állatorvosira, hacsak nincs baromira sok pénzed. Mert ezzel nem volt meg a full 5-ös érettségid, abban teljesen biztos vagyok...anélkül meg lehetetlen bejutni az állatorvosira...
2013. aug. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy én asztronautának tanulok, és a NASA-ból írok, csak uncsi itt, ezért gyakorizom.
2013. aug. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim válasza:
0%
Csak itt írok így meg a facebookon ! És nekem is van egy Moszkvaim ő is hasonló ! Monijaja a csipkelődőket szard le annyit nem érnek mint egy porszem én is ezt teszem !
2013. aug. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%

Még egy példa,hogy az emberek felelőtlenűl választanak fajtát! -.-


Hívd fel a fajtamentést,ők biztos segítenek!

2013. aug. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
majd írd meg, mi lett a kutyával!
2013. aug. 14. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kéne elaltatni mert rátört a roham vagy valami?? Kérdezd meg az állatorvost és ő ad nyugtatót és talán veszettség ellen nem volt beoltva :S debrecenbe hol?????
2013. aug. 14. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!