Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha túl sok csontot eszik egy...

Ha túl sok csontot eszik egy kölyök kutyus 6-7 hetes és szorulása van, akkor dokihoz kell vinni?

Figyelt kérdés
Nem az én kutyusom, hanem ismerősömé és panaszkodik, hogy sír a kutyus, h nem tud üríteni...várjanak még vagy inkább doki?
2009. nov. 4. 22:37
 1/7 A kérdező kommentje:
ja és ez ma történt, délelőtt nagyon bekajált szegényke
2009. nov. 4. 22:45
 2/7 anonim ***** válasza:

szia!


hát sztem vigyék el dokihoz

de ha még nem próbáltak neki tejet adni meg lehetne próbálni, de nemtudom mennyire lenne hatásos...

egyébként én még ilyen kis kölyöknek nem adnék csontot max. csülökcsontot amit nem bír szétrágni


üdv

2009. nov. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
én sem adnék egyébként én már lecsesztem őket ezért, hogy ezt nem kellett volna...
2009. nov. 4. 22:52
 4/7 anonim ***** válasza:
68%

Te atya jó ég, egy 6-7 hetes kutyust nem lehet csonttal etetni, bele is halhat!!! Életveszélyes egy ilyen kicsi kutyát csonttal etetni!

A legkeményebb, amit ilyenkor kaphat, apró szemű kölyök száraztáp! Csontot 7-8 hónapos kor után, a felnőtt fogak növekedése és megerősödése után lehet adni!

Azonnal vigyék orvoshoz, a csont végig vághatta a beleit/ szorulást okozhatott, ami bélelzáródáshoz vezet/ a nagy erőlködéstől sérve is lehet. A szája is megsérülhetett, hiszen, pici, puha ínye van.

És nem ártana az ismerőseidnek utána nézni a kutya tartásnak, ilyen alap dolog nem tudása iszonyat nagy hozzá nem értésre és felelőtlenségre vall!

2009. nov. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Úristen!

Szegény kutya!

Csontot egy 6 hetes kutyusnak?

Orvos, azonnal!

Ha még nem késő.

Írj, mi lett szegénykével.

ÜDv.

2009. nov. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
eleve hogy kerül oda egy 6-7 hetes kutya
2009. nov. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát az volt, hogy este 11 órakor rosszul lett a kutyus sajnos, elvitték dokihoz azonnal, útközben sikerült könnyítenie magán, akkor már jobban lett, az orvos adott neki 2 szurit és mostanra már semmi baja hála égnek...azért köszi a válaszokat, tudják, hogy felelőtlenek voltak, az orvostól is megkapták a lecseszést... de az a lényeg, hogy jó vége lett...
2009. nov. 5. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!