Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy nagyon agresszív...

Van egy nagyon agresszív kutyám. Szájkosárban működhet?

Figyelt kérdés
tehát rátenném a szájkosarat és földre nyomnám mint Cesar. mert szájkosár nélkül 100% hogy nyakamra ugrik meg ha szájkosár lenne rajt akkor én is nyugodt vagyok. és véghez tudom vinni ezt nyugodtan. voltam vele kutyaiskolában 2 ben is az elsőben nem tudtak vele mit kezdeni , a másodikban ki is dobtak azt mondták hogy ideggyenge kutyával nem tudnak mit kezdeni. pedig tuti hogy nem ideggyenge. egy örökbe fogadott német juhász keverékről van szó.
2013. szept. 20. 11:12
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
sokat segitene, ha megirnád merre laksz:)
2013. szept. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
van pedig olyan,hogy ideggyenge kutya,vagy persze lehet,hogy csak nagyon nehezen kezelhető.De ez is lehet idegrendszeri adottság.Nem írtad,milyen szitukban agressziv ,de alapból szájkosárral csinálnák vele alapengedelmességi gyakorlatokat,mert akkor nem lenne az a stressz ,hogy megharap,bátrabban és jobban tudnád kezelni.De szerintem is,kell egy újabb nekilendülés kutyasuliban.
2013. szept. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!