Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Német dog kiskutyát 6hetestől...

Német dog kiskutyát 6hetestől meglehet vásárolni? Nem korai a 6hetesen elválasztani.

Figyelt kérdés
2013. okt. 13. 17:56
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
96%
De! Korai nagyon is. Ráadásul büntetendő. 8 hetes kortól lehet elválasztani.
2013. okt. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
90%
10-12 hetes kora körül szokták a tenyésztők! eladni a kiskutyákat és nem csak a Német Dogra igaz.A szaporítók,akik szabadulnak a kutyáktól előbb.
2013. okt. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
96%

Korai!

8-12 hetes koruktól lehet őket elválasztani.

2013. okt. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
26%

" A válaszok

1 2 3

Nem túl korai. Kutyatenyésztők vagyunk, és mindig hat hetesen adjuk el őket.


A válasz 20%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.

# 1/28 Időpont 2010-05-26 16:00 Privát üzenet

Hasznos számodra ez a válasz? "


Régen nem volt korai, de azóta változtak a törvények, és a törvényeket mindig, kizárólag megkérdőjelezhetetlen szakmai tudású, nagy hozzáértésű emberek alkotnak. :-)

2013. okt. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
95%

Én semmiképp nem venném meg.A dogok nem egyszerű fajták és ha még szaporítótól veszed,nagyon jó eséllyel nem lesz egészséges.

Csak szaporító ad el 6 hetes kiskutyát,hogy mielőbb megszabaduljon tőle.

2013. okt. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
22%

A kutyák régen erősek, egészségesek voltak, dolgoztak velük, és semmi problémájuk nem volt a 6 hetes kori elvitellel.

Amelyik még mindig ilyen, annak ma sincs, a selejtet meg hiába tartják még 2 hétig az anyjával, kutya nem lesz tőle.

Ellenben könnyebben beilleszkedik egy 6 hetes az új környezetébe.

2013. okt. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
92%
Jaj, megjött a 27%-os szaporító barátunk aki megint megvillantotta hatalmas szakmai tudását! ;) A szocializálás az már csak egy modern, úri huncutság, amit az ilyen szaporítóknál amúgy se kap meg a kutya. A tenyésztők eddig is csak 8 hetes kor után adták oda, tehát a törvényt nem miattuk hozták. A szaporítókat meg amúgy se érdekli semmi a pénzükön kívül, úgyhogy akár ne is lenne ilyen törvény... Értelme akkor lenne, ha be is tudnák tartani.
2013. okt. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
14%
én a versenykutyámat 6 hetesen hoztam el, még az oltást sem engedtem beadatni neki. Tökéletesen kommunikál más kutyákkal, 4 éves elmúlt, olykor még játszik is. Sőt továbbmegyek. Az a kiskutya aki 10-12 hétig az alomban marad, nehezebben éli meg a változást, és nehezebben teremt az emberrel kapcsolatot.
2013. okt. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
19%

Nagy, 85%-os guru!

Értelmezd, amit beírtam, ha már nem a kérdésre válaszolsz, hanem kötekedni jársz ide!


Régen is emberek hozták a törvényeket, ma is.

1-2 év alatt nem változik a kutyák fejlődése annyit, hogy régen jó, szabályos, törvényes.... volt a 6 hetes kor, ma meg ördögtől való.

Rossz a törvény, ennyi, de ne habosítsd itt a nyálad, menj tovább, ha ennyire tökfej vagy!

2013. okt. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
96%
És akkor miért van az,hogy a normális tenyésztők a törvény bevezetése előtt sem adtak el 8 hetes kor előtt kutyát?
2013. okt. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!