Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Német dog kiskutyát 6hetestől...

Német dog kiskutyát 6hetestől meglehet vásárolni? Nem korai a 6hetesen elválasztani.

Figyelt kérdés
2013. okt. 13. 17:56
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
100%
Ha felmerült a lehetőség, hogy elhozható 6 htesen, akkor arról a helyről egyáltalán nem szabad elhozni!
2013. okt. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
26%
egy 7-8 hetes kiskutya legtöbbször már nincs is az anyjával, mert már kint vannak a fogaik, és szó szerint üldözik az anyakutyát, mert még szopnának. és sajnos előfordul olyan is, amikor olyan csunyán rádörrent a kölyökre, hogy az megsérül. Láttam olyan almot, akiket 6 hetesen külön kellett szeparálni, mert a kiskutyák ugy összeverekedtek, hogy az egyiket varrni is kellett, sőt olyat is, ahol megölték az egyik gyengébb tesót. Ergo azt mondom, hogy ez a mikor hozható el egy kölyök, az egyéni dolog. Egy nyugisabb fajtánál eljátszanak az alomban 8 hetes korig, de a példának felhozott eseteknél én azt mondom semmi gond nincs a 6-7 hetes elhozatallal.
2013. okt. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
87%
Aha. Szóval extrém eseteket hozol fel, hogy alátámaszd az igazadat. Szerintem ilyen példákat bárki tudna bármely szabály ellen felhozni.
2013. okt. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
20%
ez nem extrém eset. ezek kutyák. És igen, és azért nem kaptam anno meg egy kölyköt, mert az anyja ugy megharapta, hogy elpusztult, pedig le volt foglalozva, és nem keveset vártam rá. De hát mindegy, a szabály, az szentirás, mégha olyanok is hozzák akiknek még kutyájuk sincs.
2013. okt. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem örülj,hogy nem kaptad meg egy ilyen szukától.Amelyik megöli a kölykét,bármilyen fajta is,az fejben nincs rendben.
2013. okt. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
26%
nem örülök, mert határozott céllal kerestem kutyát, és a kölyköket a mai napig látom, és jó kutyék lettek belőlük. de teljesen mindegy, nem azért irtam. De igenis vannak olyan esetek, amikor a kölyök szempontjából jobb, ha minél előbb gazdához kerül.
2013. okt. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
93%
Az, hogy egy emlős kinyírja a saját kölykeit nem extrém eset? Akkor mi az extrém???
2013. okt. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
26%
most kiragadtál egy mondatot, és ezen lovagolsz. irtam oda mást is, azokat is el kéne olvasni.
2013. okt. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!7hetesen megveszem,megfelelő táplálálásal talán nem lesz gond vele...

Minden jót nektek!

2013. okt. 15. 07:34
 30/49 anonim ***** válasza:
100%
Vannak, akiken a legjobb szándékkal se lehet segíteni. :(
2013. okt. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!