Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van olyan golden retriever...

Van olyan golden retriever tenyésztő, aki ad panellakásba kutyát?

Figyelt kérdés
Szeretnék vele kiállításra járni, viszont nem tudom, hogy panelélet mellett fel lehet -e készülni például a munkavizsgára (Champion címek megszerzése miatt).
2013. dec. 1. 10:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt talán tőle kérdezd meg.Egy kiállítási golden amúgy sem olcsó,de ez tenyésztőtől függ,hogy ad-e panelba.

Egyébként szerintem adhat,ha normálisan van tartva.

2013. dec. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy nem olcsók.
2013. dec. 1. 11:10
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy tenyésztőt nem a konkrét lakhely érdekli, hanem, hogy törődsz-e vele rendesen. Egy panelkutyának sokkal jobb dolga van, ha napi többször rendesen van sétáltatva, mint egy olyan kutyának, aki csak ki van csapva a kertbe. Ha anyósoméknak tenyésztő adott társasházi lakásba bernáthegyit, akkor szerintem a golden sem elérhetetlen ;)
2013. dec. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Juj, bernáthegyit? Akkor nem monok le a goldiról.
2013. dec. 1. 11:32
 5/6 A kérdező kommentje:
* mondok
2013. dec. 1. 11:32
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó dolga van ám, napi 4* van levíve sétálni 1-1 órára, így a lakásban már csak heverészik a kanapéján :) 6 éves, de az állatorvos szerint jobb állapotban van, mint egy átlag Bernáthegyi, mert a sok lépcsőzés megerősítette a szívizmait. Ezzel csak azt akartam mondani, hogy egy ilyen óriáskutyának is jó dolga van lakásban, ha foglalkozva van vele :)
2013. dec. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!