Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Varrat szedés után egy héttel...

Varrat szedés után egy héttel kialakuló duzzanat a hason? Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

3 hete műtötték a kutyát (nem ivartalanítás), szépen begyógyult a seb, már semmi sem látszik. de most egy héttel a varratszedés után lett ott egy dudor. nem fáj neki, kedve a legjobb, eszik, iszik, vizel, kakil. az a valami mozog ha megfogom és se nem puha se nem kemény, a kettő között valami átmenet. tegnapról mára nőtt egy picit. felhívtam az orvost aki csak annyit mondott, hogy műtét után elő szokott fordulni ilyen. kedden tudom csak orvoshoz vinni, de addig is jó lenne tudni mi az.


vagy mennyit várjak? mikorra kellene eltűnnie?


2013. dec. 12. 17:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet sérv is.Keddig ráér,hívj fel másik dokit,ha nem vagy ebbe a dokiban biztos.
2013. dec. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én kutyámnál az ivartalanítás után jött elő a belső varrat körül egy ilyen duzzanat. Figyelmeztettek is, hogy előjön és majd 1-2 hét alatt felszívódik. Így is lett.
2013. dec. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!