Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bernáthegyi, Újfundlandi,...

Bernáthegyi, Újfundlandi, Pireneusi juhászkutya, Leonbergi vagy Berni pásztor?

Figyelt kérdés

2014. febr. 16. 12:59
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm és tudom hogy hegyikutya és nem juhászkutya,de amint az leírtam elírtam a kérdést.
2014. febr. 18. 14:23
 22/26 anonim ***** válasza:

Nekünk már a második újfundlandi kutyusunk van.

Soha nem volt beteg egyik se.AZ első 11 évig élt,a mostani most 2 éves.Egyetlen egyszer fordult elő hogy megbolhásodott,mert bejárt hozzánk egy kóbor kutya,de kezeltük is.Hetente-2 hetente kell fésülni.Az aktivitása egyedtől függ.Pl nekünk az első kutyus nem volt az a rohangálós típus csak pár évig,de játszani játszott.A mostanit meg nem bírjuk lefárasztani.Nagyon barátságos,házőrzésre ezért nem igazán alkalmas,de ez is egyedtől függ.Mi naponta egy másfél-2 darab csirke far-hátat adunk neki egy kis táppal.Szeret úszni,így nyaranta lehet vele menni egy tóra esetleg.

2014. febr. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. febr. 28. 17:01
 24/26 anonim válasza:
Nekünk egy bernáthegyink van nagyon aranyos! Én azt ajánlom..
2014. márc. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 dorinanegyesi válasza:
Én családi kutyinak a Leonbergit javasolnám .Imád az emberek társaságában lenni Tipikus családi eb
2014. jún. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
2015. aug. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!