Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Huskynak lehet 3 színű?

Huskynak lehet 3 színű?

Figyelt kérdés
Nemrég kaptam egy husky kutyát 12 hetes kan.Az állatorvos szürke/fehéret írt be az oltási könyvébe de a fején a szőr vöröses árnyalatú ez így is fog maradni?

2014. márc. 4. 12:46
1 2 3 4
 21/37 Akiteki ***** válasza:
A helyzet mit sem változott. A szőre állaga is érdekes. Egyébként nagyon aranyos feje van. Honnan szerezted?
2014. márc. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:
Rokonomtól kaptam mert nem rég elpusztult a kutyám és meg akart vigasztalni ő tenyészti őket. Ő volt a régi kutyám imádtam: [link]
2014. márc. 4. 14:45
 23/37 A kérdező kommentje:
itt van még egy róla nagyon hiányzik: [link]
2014. márc. 4. 14:50
 24/37 A kérdező kommentje:
de ez a kis husky ugyan olyan jellemre mint amilyen ő volt.Nem pótolhatja de nagyon szeretem őt is :)
2014. márc. 4. 14:51
 25/37 anonim ***** válasza:
Egyértelműen besegitett más fajta. A szőre is másabb kicsit, nem csak a szine. Mindegy, attól még aranyos és szeresd. De akárhogy nézzük fajtatiszta husky nem lehet ilyen szinű.
2014. márc. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:
Azért Köszönöm hogy ennyien válaszoltatok......még ha nem is túl aranyosan .....kicsit szarul esett hogy egyből támadtatok....de azért köszi
2014. márc. 4. 14:56
 27/37 Akiteki ***** válasza:

Azt támadásnak veszed, hogy keverék a kutyád? Hát ezen nem tudunk segíteni.

Egyébként meg a rokon nem tenyésztő és a kutyának úgy van törzskönyve, ahogy nekem svájci bankszámlám.

Na most már támadtam!

2014. márc. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:
:) vicces vagy amúgy ezt nézd meg [link]
2014. márc. 4. 15:26
 29/37 A kérdező kommentje:
Amúgy tenyésztő de nem magyarázkodok neked.
2014. márc. 4. 15:29
 30/37 anonim ***** válasza:

Akiteki "csak" 9 foglalkozik huskykkal, és tenyészt minőségi kutyákat. Szerintem kicsit jobban ért hozzá, mint a kedves rokonodék, akiknek még két "hasonló" kutyát sem sikerült összerakniuk.


Nincs azzal semmi baj, ha keverék a kiskutya, nagyon tündéri kis jószág. De nem kell emiatt megsértődni és erősködni. Fogadd el, szeresd így ahogy van és kész.

2014. márc. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!