Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Huskynak lehet 3 színű?

Huskynak lehet 3 színű?

Figyelt kérdés
Nemrég kaptam egy husky kutyát 12 hetes kan.Az állatorvos szürke/fehéret írt be az oltási könyvébe de a fején a szőr vöröses árnyalatú ez így is fog maradni?

2014. márc. 4. 12:46
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
*9 éve, pardon
2014. márc. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:
semmi probléma nem vagyok haragtartó,elhiszem hogy ért hozzájuk és hogy nem szaporító(azokat lecsukatnám helyből)csak nem értem hogy 2 fajtatiszta tk-s kutyáknál miért ilyen színű a kölyök,de 5 tesója van ők szürke fehérek és csak ő lett ilyen,de ez tetszik benne :)
2014. márc. 4. 16:04
 33/37 anonim ***** válasza:

Hát úgy hogy nagy valószínűséggel vagy nem tk-sak a szülők, vagy besegített valamilyen másik kutya is a kölyökbe.

Kicsit ellent mondasz magadnak, mert a rokonodék is szaporítók, ellenben lenne a kiskutyádnak törzskönyve és nem úgy nézne ki ahogy. De végülis mindegy. A lényeg hogy szeresd a kutyust és leld benne örömöd.

2014. márc. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 Akiteki ***** válasza:

Tényeket közöltem, mivel tudom, hogy mostanában az országban egyetlen tenyésztőnél születtek kölykök. Azoknál viszont fel sem merülhet a gondolat, hogy valami nem stimmel.

Aranyos kiskutya, biztosan nagyon szereted és ő is téged. Innentől kezdve semmilyen jelentősége, hogy miből van összerakva. Remélem hamarosan ivartalanítva lesz és nem szaporítod a keverékeket.

2014. márc. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

Én nem támadásnak szántam azt, hogy nem fajtatiszta, de sajnos ez tény. Azt nem tudom, hogy lehet neki törzskönyve, vagy, hogy honnan szereztek neki, de biztos, hogy hamis.

Nem csak a szine nem szabályos,hanem a szőre állaga is más, mint egy fajtatiszta huskynak. Ettől független aranyos kiskutya szeresd és majd persze ivartalanitsd.

Megkérdezhetem, hogy akitől kaptad miből gondolod, hogy tenyésztő? Van kennelneve? Vagy a tk-t letudod fotozni és belinkelni? Nem kötekedésképpen, csak kiváncsi vagyok.

2014. márc. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
besegített a postás németjuhásza :D
2014. márc. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Előre is bocsánatot kérek de nem elég hogy unokatesóm az én kutyámról kérdez de még az én profilomat is használja.Nagyon sajnálom ha valakivel összeveszett vagy megsértett az én hibám egyszer meg engedtem neki hogy megnézheti az oldalt valószínű hogy a jelszavamat is megnézte.2009-óta nem jártam itt.Még egyszer elnézést a kellemetlenségekért.

2014. jún. 18. 15:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!