Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit rakjak kutyáim alá a...

Vivi2014 kérdése:

Mit rakjak kutyáim alá a kutyaházba?

Figyelt kérdés
Van egy francia bulldogom és egy palota pincsim kint van közös kutyaházuk , hőszigetelt. Csak nem tudom hogy mit rakjak alájuk mert a szalmát kikotorják és söprögethetek utánuk :( ??????

2014. márc. 10. 13:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én rongyot, vagy plédet raktam régen a kutyám alá és minden nap cseréltem, hogy ne legyen alatta vizes. De csak télen. Máskor nem tettem alá semmit. Minek?
2014. márc. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Firestorm ***** válasza:

Hungarocell is szigetel.

Viszont a szalma lenne a legjobb megoldás.

Miért probléma,hogy takarítani kell utánuk?:/ Alapból,ha már olyan fajtát tartasz kint amit nem lehetne ez a minimum.

2014. márc. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Zsákba tedd a szalmát,azt nem tudják kikaparni!!
2014. márc. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Egy kimustrált paplanból egy darabot duplán hajtva és rá egy kiselejtezett plédet. Mivel a kutyus szoba-tiszta (márpedig miért ne lenne az), így elegendő volt csak a plédet hetente kivenni, kirázni, nem volt semmi egyéb szemét és egyéb piszok!
2014. márc. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ezek a kutyák nem tarthatóak az udvaron. Társasági kutyák, ölebek. Gazda mellett a helyük.
2014. márc. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat miért ne lehetne kint semmi baja amugy meg a palota pincsimmel alszik es annak eleve nagy a szöre melegitik egymást és nem fáznak!! :)
2014. márc. 10. 15:19
 7/13 Szilvi & Argos ***** válasza:
68%
Ezek a fajták LAKÁSBAN tartásra valók, egy hidegebb télen simán megfagynak kint. A francia bulldognak semmi szőre nincs, a pincsinek meg a nagy szőre alatt nincs aljszőre!
2014. márc. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Firestorm ***** válasza:
Szilvi hagyd rá,hiszen ő felelősségteljes állattartó...Ő már csak tudja,maximum,ha lesz egy komolyabb felfázása a kutyájának rájön.Lemerem fogadni első dolga az lesz,hogy ide írjon,hogy jaj mi lehet a francia bulldogom baja??
2014. márc. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha tél van akkor csinálhatsz az ajtóra egy rongyból készült függönyt. Így sokkal melegebb lehet odabent. Gyapjúból vagy plédekből rakhatsz alájuk.
2014. márc. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nyáron teljesen mindegy, csak puha legyen. Télen a szalma lenne a legjobb, a rongy nem jó, mert felszívja a nedvességet és keményre fagy.


Azzal én is egyetértek, hogy egy francia bulldognak, de még egy pincsinek sincs semmi keresnivalója a kertben, főleg télen.

2014. márc. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!