Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 3 éves pitbull szukám,...

Van egy 3 éves pitbull szukám, hogyan szoktassam le az egésznapi lustizásról?

Figyelt kérdés

Sziasztok,2 évesen vettem magamhoz,tréningekre hordták nagyon okos és intelligens kutya (szereti a gyerekeket,a másik kiskutyánkat megtűri..nem bántja,bárhol szabadon engedem egy szóra visszajön). A lényeg az volna,hogy egész nap döglik,de szó szerint értve. Kinyúl és sokszor arra sem képes,hogy odajöjjön hozzám az óljából.Fizikai és lelki gondjai egyáltalán nincsenek,rendszeresen hordom állatorvoshoz,sohasem harcolt.Ha elviszem sétálni olyan erővel megy,hogy alig bírok vele.De otthon nem csinál semmit.Rengeteg játékot vettem már neki,de 1-2 nap után megunja vagy ha nem megunja szétrágja pár perc/óra alatt.Mit tanítsak neki és hogyan?Mi tetszhetne neki?Hogyan tegyem aktívabbá?Szoktam vinni futni biciklivel is,úszni járok vele nyáron egy tóra,ott aktív,de itthon egyáltalán nem!Csak eszik és fekszik,néha ugat..fut egy kört aztán órákig semmi.

Makk egészséges kutya,foga sem hiányzik..semmi baja!

Linkelek pár képet,hogy lássátok a fizikumát is,nincs vele gond.

Képek:

[link]


[link]


[link]


[link]


Előre is köszönöm!!



2014. ápr. 17. 02:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nekem van. A nagynál annyira nem jött be, a kicsi viszont imádja, percek alatt tanulja meg a trükköket és élvezettel csinálja. De ahhoz is szükség van rád, a kutya nem fog magának kattogni vele :)
2014. ápr. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Haha, azért van rá időm..de órákat sétálni vele nincs.
2014. ápr. 17. 18:06
 13/14 anonim ***** válasza:

Jaaaajjj de cuki kutyaaa

Latszik hogy foglalkozol vele rendesen, viszed ide oda.

olyan igezoen nez a kameraba :) baromi edes kis dogod van.

Hat az ember is inkabb lustizni szeret szerintem. Nem tudsz valakit aki napkozben amikor te nem ersz ra akkor is foglalkozik vele?

2014. máj. 4. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Sajnos nem,de nem is szívesen senkire,csak engem fogad el gazdájaként..más bármit mond neki megsem hallja.
2014. máj. 4. 13:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!