Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sos sos segitene valaki? Ugye...

Sos sos segitene valaki? Ugye nem keso?

Figyelt kérdés
Most kb masfel oraja talaltam a kutyam torkanal a nagy kullancsot soha nem volt meg benne es nem csinaltam meg ilyet. Felhivtam az ugyeletes allatklinikat ott elmondtak hogy szedjem ki megprobaltam de nem megy a kutya erzi rajtam a ketsegbeesest es o is nagyon fel nem tudom lefogni. Borzaszto dolgokat hallottam es olvastam errol es fogalmam sincs h miota van benne!!! Ahogy nyitnak az alkatorvosok megyek is kulfoldon vagyok kulonben mar reg elmentem volna vmi ugyeletre itt meg nincs csak a varosban 40km . Ugye nem lesz semmi? Ma viszem az orvoshoz ugye nem kesoo?? Ah megorulok komolyan

2014. ápr. 17. 05:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Na jobban van?
2014. ápr. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen mindenkinek aki irt,igen nincs semmi gond tegnap kivettem kullancs csipesszel a csipest pedig lefertotlenitettem. Hat igazan fel kell kotnom a gatyamat mert a doki kb 200 euroért csinálta volna meg.. Remélem h nem lesz semmi gond. Szerintem nem ez volt az utolsó mert nagyon sokat sétálunk füves fás részeken,mindig használtam rá irtot de még is belement ugy hogy szerintem váltok valami másra es minden egyes seta utan még alaposabban atnezem :) koszonom szepen nektek :)
2014. ápr. 18. 19:34
 13/13 anonim ***** válasza:

Sajnos semmilyen szer nincs, ami 100% védelmet nyújtana, úgyhogy én is minden séta után végigkurkászom a kutyáimat. Egy yorkinál ez még nem olyan nagy ügy, egy 30 kilós bundás kutyánál viszont totál reménytelen.

Remélem, nem lesz semmi gond. Nyugat-Európában szerintem nincs annyi fertőzött kullancs, mint itthon és Dél-Európában, de jobb félni, mint megijedni.

2014. ápr. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!