Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ma valamelyik kutyám megevett...

Ma valamelyik kutyám megevett nagyjából 20 g 50 %-os csokoládét. Mikor jelentkeznek az első tünetek? Szerintetek lesz baj?

Figyelt kérdés

Ki kellett szaladnom és kész tortát a konyhapulton hagytam (életükben meg sem közelítették a pultot).

Mire visszajöttem, egy kisebb szelet hiányzott.


2014. jún. 29. 22:43
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Állítólag a kakómennyiségtől, meg a nemtom milyen tartalmon múlik. :)
2014. jún. 30. 21:22
 12/15 Akiteki ***** válasza:
Tömény kakaóra mondtam a mennyiséget.
2014. júl. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Kakaóporból sajnos sokkal keesebb elég egy keringési összeomláshoz (és halálhoz). Amit linkeltem kalkulátort, az nagyjából pontos. Beszéltem a dokinkkal és abszolút így van, ahogy a kalkulátor mutatja.
2014. júl. 3. 08:18
 14/15 Akiteki ***** válasza:
Akkor meg minek érdeklődsz? :D:D:D
2014. júl. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Egyrészt mert szabad, másrészt, mert kétségbe voltam esve. Aztán alaposan utánaolvastam és megosztottam itt, amit találtam, nehogy valami butaság maradjon, hátha egyszer valaki rákeres a témára. Ezért.
2014. júl. 3. 20:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!