Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség első tünetei...

A terhesség első tünetei mikor jelentkeznek, és mik azok? (félek)

Figyelt kérdés

A bnőm egésznap rosszul volt hányt is, fájt a feje meg szédült.


A bnőmel kb. 2 hete lefeküdtünk 2szer, is elsőnek mindig rendben volt, másodiknak meg kiszakadt a gumi, de nem mentem el.

És akkor szakadt ki amikor kint volt a szerszám, mert véletlen hevességemben, mellé toltam a farkam, és ugye a száraz bőre (ahol kicsit szőros is) kilyukasztotta. Szóval nem nagyon kerülhetett belé előváladék sem, utánna meg nem folytattuk. Vagy felhoztam még azt, hogy esetleg az ujjamra egy kis száradt sperma került amikor aktus után megtöröltem a szerszámot, mert kézjáték is volt.(de nemhiszem h ettől lehetne terhes.)


A másik gond, meg hogy a gumi szűk rám, ezért ele ugy húzom fel mint egy zoknit. Legöndörítem, belenyulok 2 kézzel és ugy teszem magamra. És, hogy valamilyen módon nem-e folyhat ki az alján előváladék vagy akármi..

De azis lehet, hogy csak egyszerű rosszullét, ez szokásos nála..

szerintetek?


2013. szept. 2. 21:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs baba....
2013. szept. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem terhes
2013. szept. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Anyám ez a leírás. Inkább járjatok suliba maszatolás helyett.
2013. szept. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!