Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek jó választás...

Szerintetek jó választás lenne egy rottweiler?

Figyelt kérdés
Nagyon gondolkodom egy rottweiler kutyuson. Nem ez lenne az első kutyám, "felneveltem" (amennyire lehet :D) egy boxert, aki igazi energiabomba (de volt már spicc, németjuhász, keverék..). Kertes házba költözünk és szeretnék két kutyát. Egyik biztos német juhász lenne, a másik rottweiler. Csak elég sok rosszat hallottam róluk. Nem ítélem el őket, boxer is "harci kutya", mégis könyékig járhatok a szájába, nem bánt. Csak abba nem vagyok biztos, hogy egy egyszerű állatszerető párnak sikerülne-e kordában tartani egy rotit.

2014. júl. 9. 09:40
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Imádom a boxereket, igazi csodák. Most is van a környezetembe kettő. Jelenleg is a rottweiler és a boxer között vacillálok. Eddig arra a döntésre jutottam, hogy előbb lesz egy németjuhász, akit pár hónapig nevelünk, tanítunk, majd ha úgy érezzük beszerzünk mellé egy másik kutyát, így ha a rotit választjuk, lesz mellette egy idősebb kutya akivel tud szocializálódni.
2014. aug. 3. 21:29
 22/22 anonim ***** válasza:
én merem mondani, hogy jó választás. nekem 21 éves csak Rotik vannak. a nevelésen nagyon sok múlik, hogy milyen lesz a kutyus. nálam most is van 3 nagy, és két kicsi. 8 hetes eladó.
2014. okt. 12. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!