Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jó választás a beagle egy 14...

Jó választás a beagle egy 14 éves lánynak?

Figyelt kérdés

Nem az első kutyám lenne.

Házban tartanám, de rendeteget lennénk a szabadban.

Írjatok tapasztalatokat.

😃 Ne próbáljatok lebeszélni.

Kan kutya lesz, apukam csak azt engedi.



2014. júl. 10. 11:22
1 2
 1/18 anonim válasza:
58%
Jó választás
2014. júl. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
56%
Határozottan nem! Bár nagyon cuki a pofija és nem nő nagyra, ez alapvetően vadászkutya, lakásba nem való, nem tudja levezetni az energiáit. Szét fogja szedni a pecót és meghízik. Neki sem lenne jó. Ráadásul igen konok fajta. Okos, de konok. Határozott,következetes, türelmes, kutya tanításában jártas gazdi kell neki. Tapasztalatból beszélek, 23 éve tartok kutyákat (biglit is), bocsi, de szerintem nem való se lakásba se gyereknek.
2014. júl. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

😃 Ne próbáljatok lebeszélni.

Akkor miért így írod ki a kérdést?


Egyébként jó választás.

2014. júl. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
úgy értettem, hogy mondhatjátok hogy nem jó választás😇 csak azt ne hogy ne vegyek. Tapasztalt vagyok a kutyak terén, volt már hiperaktív foxim, akit nagyon imádtam <3 ugy ertem hogy hazban lakik, hogy ejszaka bent alszik, es be johet barmikor, de nappal az udvarra is kimehet, nagy udvarunk van.
2014. júl. 10. 11:42
 5/18 anonim ***** válasza:
És mennyit sétáltatnád?
2014. júl. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Reggel, suli előtt, 40 percet, délután akármennyit, amennyit szeretne,akár 4 órát is, mert imádok a természetben lenni, este lefekvés előtt kb 1 óra séta és otthon még jól kifárasztanám😇.
2014. júl. 10. 12:39
 7/18 anonim ***** válasza:

Sosem értettem, hogyan is gondolja bárki, hogy látatlanban megmondják neki, megfelelő-e számára a kiválasztott fajta. Azon kívül, hogy volt már egy kutyád és leírod , naponta mennyi időt szánnál rá, nem lehet tudni, emberileg milyen természetű vagy. Egyszem kutya tartása még nem jelent semmit. Fajtára sem. Hiszen fajtán belül is annyira sokféle természetűek a kutyák.

Ha elhatároztad, beagle kell, megveszed és majd kiderül, jól választottál-e?

2014. júl. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
100%
A beaglet nem lehet kifárasztani állandóan tele van energiával megrág és szétszed mindent amit csak lehet...de nemlehet rá haragudni
2014. júl. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
nekem (14 éves vagyok) is beagle-m van..mindennap sétáltatom (még ugy is hogy kertes házban élünk)... a kan meg pont hogy rosszabb...a beagleből CSAK szuka..mivel eleve szökős kutya...és főleg ha kanos...házban nem!!! és a beagle (saját tapasztalat) eléggé rövidke szőre van, és kijön télen a meleg házból a hideg időbe..olyan tüdőgyulladást kap... inkább ilyen kis mopszli vagy ilyesmi való házba...de egy sok mozgást igénylő VADÁSZkutya, egyáltalán nem..
2014. júl. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
és eszt az egészet 3 hónap után megunod...hogy suli előtt is sétáltatod meg lefekvés előtt is...
2014. júl. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!