Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez lehetséges külföldre...

Ez lehetséges külföldre költözés esetén?

Figyelt kérdés
Külföldre kell költöznöm, viszont van egy kutyám. Arra gondoltam, hogy a kutya tulajdonjoga továbbra is az enyém maradna, saját kutyámként tekintenék rá, csak odaadnám egyik barátomnak, és havonta 10.000Ft-ot adnék az ellátásáért. A kutyát nem vihetem magammal. Elajándékoznám szívesen, de már senkinek sem kellene. Szerintetek ez jó megoldás, illetve ennyi pénz elegendő?
2014. júl. 15. 22:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Attól függ, mekkora. Ha kajára elég, akkor jó. Az esetleges orvosi költséget is vállald magadra szerintem. Aztán lehet, hogy el tudod intézni, hogy kiutazzon utánad :)
2014. júl. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha van, aki bevállalja, persze. De szerintem ilyen formában csak ideiglenesen beszéljétek meg a dolgot, mert ki tudja, lehet, hogy később hazajössz vagy kivinnéd magaddal és aki befogadta, az meg már kötődik a kutyához.

Ha ismerősnek adod oda, gondolom ki tudjátok majd közösen számolni, hogy mennyibe kerül a kaja, parazitamentesítés, oltások, plusz az esetleges kezeléseket, műtéteket ki fizeti.

2014. júl. 16. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!