Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan lehet a leggyorsabban...

Hogyan lehet a leggyorsabban kiskutyákat elajándékozni? A menhelyek vesznek be kiskutyákat?

Figyelt kérdés
2014. aug. 15. 21:34
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
93%

Meg a felesleges almok ellen?Érdekes,én falun lakom és mégsem kóborolnak a kutyák az utcán.Amelyik igen,annak az idióta tulajdonosát jól megbüntetik,fizet,és érdekes módon rögtön nyugton tudja tartani portán belül a kutyát.Itt hiába pofázna arról,hogy a kutya ki tud szökni,ugyanúgy fizetne.Oldja meg,a kutyának nem az utcán a helye.

Kant is lehet ám ivartalanítani,erről hallottál már?Ha mindkettő ivartalan,akkor nem mászkálnak többet el.Ja és persze a "szeretem őket"nagyon kevés,foglalkozni,mozgatni,sétáltatni kell ám őket.

2014. aug. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:
mondom hogy én tetem őket nem tudom kié igazából, de már az enyémeknek tekintem, nem csukhattam be mert aztán jött volna a gazdája hogy elloptam a kutyát. de már nem érdekel bent lesznek velem. a kölyköknek meg jó gazdit keresek
2014. aug. 15. 22:41
 23/39 A kérdező kommentje:
félreírtam....etetem
2014. aug. 15. 22:42
 24/39 anonim ***** válasza:
88%
akkor ne etesd másd kutyáját, senkise kért rá, ha meg koborol akkor fogadd be, a saját kutyáiddal foglalkozz.
2014. aug. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 A kérdező kommentje:
rajtuk kívül nincs más kutyám, nálam vannak, eddig vártam hátha jelentkezik értük valaki, de ha nem akkor beviszem őket végleg, ők már végleg az enyémek...
2014. aug. 15. 22:46
 26/39 anonim ***** válasza:
78%
Hirdesd a környéken,plakátold ki,hogy ilyen és ilyen kutyákat találtál ekkor,jelentkezzen a tulaj.Ha nem jelentkezik,vidd el őket dokihoz és chipeztesd be a nevedre mindkettőt.
2014. aug. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
87%
de arra még mindig nem válaszoltál hogy minek szökne a kanod ha ivartalanítanád a szukát? ja és a kanokat is lehet. így nem fogsz feleslegesen kölyköket lehozni, nem hal meg a szukád x évesen emlődaganatban és a kanod se fog szökni.
2014. aug. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 A kérdező kommentje:
a kan kutya nagyon szökik ha nincs a közelben a nőstény.
2014. aug. 15. 23:13
 29/39 A kérdező kommentje:
nem tudom miért de ígyvan. amúgy a kan az valami labradpr és harcikutya keveréke lehet, a nőstény meg valami tacskó és pincser lehet
2014. aug. 15. 23:14
 30/39 anonim ***** válasza:
90%

Könyörgöm magyarázd el nekem szépen türelmesen és szájbarágósan, hogy én hülye is megértsem és próbálj ész érvekkel meggyőzni, hogy miért is nem ivartalaníttatod az amúgy is keverék kutyá(i)dat??!

Értem én, hogy falun élsz, meg jó a szívd és minden éhező kóbor kutya a házad előtt vár kajára, de akkor meg pláne azt hihetném, hogy többet értesz kicsivel hozzájuk és tényleg, hosszú távon is jót akarsz nekik...

2014. aug. 16. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!