Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan lehet a leggyorsabban...

Hogyan lehet a leggyorsabban kiskutyákat elajándékozni? A menhelyek vesznek be kiskutyákat?

Figyelt kérdés
2014. aug. 15. 21:34
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
85%
Akkor leírom így, hátha sikerül felfogni: ha neked nincsenek golyóid, akkor éreznél kényszert, hogy a csajok után koslass? Szerinted régen a férfi rabszolgákat miért golyózták ki? Mert olyan kedvük volt? -.-
2014. aug. 16. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:
ez a 2 kutya van nálam a többit nem is etettem és kilőtték őket ugyhogy egyel több kutya sincs nálam, de ivartalanítani nemfogom mert nemfigyelne rá senki, hamarabb kilőnék őket
2014. aug. 16. 09:10
 33/39 anonim ***** válasza:
88%
Te komolyan mentálisan sérült vagy..... Gondolom vadász lövi ki, ő biztos azt nézi, hogy van-e here a kutya alatt, a másikba meg röntgensz3mmel belelát, h van-e benne petefészek meg méh......
2014. aug. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
85%

Az oké hogy a szived a helyén vad, de az eszed az már eltévedt valahol..

kedvemért olvasd át és gondold át ezeket a rövid érveket miért ivartalanítsd MINDKETTŐT!

Nöstény: NEM fog szökni kanok után, nem lesz minden tüzelés alatt állvemhes, nem fogja gyártani neked a kicsiket, mert a gazdák idő után elfogynak, menhelyeknek meg NINCS helyük, nem fog a szukád akár a következő ellésbe belepusztulni, nem fog x éven belűl méh rákban,emlő daganatba stb.. belepusztulni, hanem akár megélheti veled a szép öreg kort, és szerintem te ennek jobban örülnél.

Kan: Írásodból azt vettem ki hogy a tiéd csak a nőstények miatt szökik,NEM FOG SZÖKNI ha ivartalanítod,nem lesz se kanos se agresszív mást kanokkal egy közeli szuka miatt, nem fog se kerítést mászni, se át ugrani azokat, nem fogják lelőni, elütni,megmérgezni,megverni semmilyen módon se bántani mivel otthon marad NÁLAD,ő is simán elkerülheti szinte az összes nemi betegséget, és ő is veled öregedhet meg.

köszi a figyelmedet. És a szökös érvet ne hozd fel indoknak hogy miért nem, mert ezzel tökéletesen kiküszöbölhető ez a probléma.

2014. aug. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 A kérdező kommentje:
szomszédom olyan randes hogyha valamit lát a kutyán akkor kilövi, és amíg a kutya lábadozik én meg dolgozok nincs kire bízni hogy vigye orvoshoz meg vigyázzon rá hogy ki ne kaparja és le ne vegye a gallért, úgy döntöttem nem lesznek ivartalanítva, a kölykökre figyelek, ennyi. eddig tudtam figyelni rá, most először ellett le mert kint volt.
2014. aug. 16. 10:06
 36/39 anonim ***** válasza:
84%
Ez volt az első, de nem az utolsó. És tuti, h valami szellemi bajos családból származol...
2014. aug. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
a szomszéd milyen jogon lövi le a kutyát a te telkeden? jelentsd fel a p1csába, am meg napok alatt kiheverik a műtétet, addig meg bent kell őket tartani.
2014. aug. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 Szilvi & Argos ***** válasza:
88%
Adj kérlek egy település nevet, hol laksz??? Pár állatvédőt kéne kiküldeni arra...
2014. aug. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
71%

Láthatóan csak a kifogásokat keresed,hogy ne kelljen pénzt költened a kutyákra.Ez nem szeretet,mert azzal sajnos felelősség is jár.

A szomszéd házára meg már repülne is a Molotov koktél,ha ezt itt nálunk megpróbálná.Azt sem hiszem,hogy azt nézegeti,mi van a kutyán.Lakott területen eleve nem lövöldözhet,mert lesittelik,úgyhogy ez is hazugság.

Annyi,hogy sajnálod a pénzt a kutyákra és hazudozol öszevissza.

2014. aug. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!