Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a pásztorkut...

Mi a véleményetek a pásztorkutyákra szabott franciabundás bátorságpróbáról?

Figyelt kérdés

Szerintetek jó, hogy kitalálták ezt a programot?

Mérvadó szerintetek ez a teszt?

Itt található a program weblapja:

[link]

A videók alapján melyik pásztorkutyát tartjátok a legbátrabb, legkeményebb fajtának?


2010. jan. 15. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs valami jó véleményem róla. Nem tartok pásztorkutyát, de logikusan végiggondolva nagy hiányosságai vannak. Egy idegen helyen kikötött kutya mit őrizzen? Az lenne reális, ha a saját házába törnének be, természetesen a gazdi tudtával.
2010. jan. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Semmi értelme annak,ahogy ezt az egésszet kitalálták...főleg az 5 km.res kitartó próbának o.o

Egy egészséges kutya ennél jóval többet bír ügetésbe...ezt röhögve megcsinálják.

A területvédés pedig csak saját területen értelmes dolog...én nem engedném a kutyámnak,hogy vlahova elmegyünk ott hagyom pár percre és ha arra megy valaki csitt csatt o.o

Ráadásúl nem hülye a kutya,hogy egy darab anyagot védjen tök idegen helyen,mégha rajta is van a gazdi szaga.

2010. jan. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Na ez az amit nem tudtam én sem. Azt hittem, hogy a kutyának a területét kell védenie a teszten. De ezek után nem csoda, hogy annyi kutya nem csinált semmit. Gyanús is volt nekem, nem tudtam elhinni, h ekkora lenne a gáz...
2010. jan. 16. 17:28
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan nekem is az a véleményem amit az előző válaszolók irtak.


Az nem a területe, de lehet, hogy azok a kutyák akik ott megállják a helyüket, otthon is nagyszerű házőrzők lennének.

De ez sem biztos, viszont valami következtetést le lehet vonni.

Az a mérvadó ami a saját területén történik.

Nekem komondorom van, ez a fajta olyan,hogy kint a parkban kedves, simogatható (bizonyos határig), otthon viszont nem szereti az idegeneket, bizalmatlan.

2010. márc. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

kicsit régi kérdés,de amiket én láttam erről felvételeket,azok mind a kutya saját környezetében készültek.

az átlag nagyjából az volt írták is a kiképzők,hogy 10ből 2-3 hajlandó harapni,komolyabban támadni.

a többi ugat a kerítés mögött,szinte meg van veszve,aztán amikor bemegy a védőruhás ember,akkor sehol semmi.

ugatás,jelzés,vagy full para.

és igen ebben a formában ez nevezhető hitelesnek.

az erdőben kikötős változat az meg nem feltétlen.

2015. ápr. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!