Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen tápot ajánlanátok egy...

Milyen tápot ajánlanátok egy cukorbeteg kutyusnak?

Figyelt kérdés
A kiskutyám cukorbeteg. Milyen tápot ajánlanátok neki? Már öregkorban van.

2014. aug. 24. 07:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Az állatorvos fogja tudni a leginkább megfelelő összetételű tápot ajánlani.
2014. aug. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már ajánlott, és eszi is, de váltani szeretnénk.
2014. aug. 24. 08:14
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem az a kérdés hogy mit kell neki adni, meret már az állatorvos adott tápot. Az itt a kérdés hogy addig mivel etetted, amíg nem volt cukorbeteg ???
2014. aug. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha váltani szeretnél, nyugodtan megmondhatod az állatorvosnak. Meg fogja érteni, ha pl. nem tudod az általa ajánlott tápot kifizetni. Valószínűleg tud ajánlani mást.

De szerintem hasonlítsd össze az összetevőknél a szénhidrát tartalmat, és hogy abból mennyi a cukor (ha az is rajta van). Az a legfontosabb.

A másik legfontosabb, hogy rendszeresen kapjon enni a kutya, naponta több étkezésre lebontva, és ne maradjon ki étkezés.

2014. aug. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

2.!

Miért lényeges?


3.!

Persze, napi háromszor kap enni és sosem marad ki. De az állatorvos nem tud mást ajánlani azért itt érdeklődöm.


Köszönöm az eddigi válaszokat! :)

2014. aug. 30. 13:13
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerencsére az én kutyáimnak nincs ilyen jellegű problémájuk, de az egyiknek volt már súlyos bélfertőzése, és arra Hill's gyógytápot kapott. Az állatorvosunk is azt javasolta. És ha jól tudom a Hill's-nek van cukorbeteg kutyáknak való gyógytápja is.

[link]

2014. aug. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!