Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pedigree denta stick? Többi lent.

Pedigree denta stick? Többi lent.

Figyelt kérdés
Tudom hogy a Pedigree nem is márka,hanem szemét. A tápját soha nem adnám a kutyámnak. Ő Natural& Delicous Fist-t kap,ami nem egy rossz kaja. most lesz a kutyám 4 éves és eddig minden nap kapott reggel 1 1/3 rész demta sticket, és egy darab fogköve sincs. 1-2 hónapja úgy döntöttem hogy nem adom neki csak minden másnap,és azóta elkezdett fogkövesedni. 1 hete ujra kapja a az 1/3 okat és azóta megint gyönyörűek a fogai. Baj ha adom neki? Főtt disznócsontvéget heti egyszer kap pénteken,mert akkor másnap kb 6x kakil tőle....

2014. aug. 28. 09:38
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Egyáltalán nem baj. Az casak hús.
2014. aug. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, ha adod. Az nem az a mennyiség, amitől baja lesz.
2014. aug. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
6%
Ja és szerintem a pedigree nem szemét, tök jó
2014. aug. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

1. nem hús


3. A pedigree tápjai meg konzetvei mind szemét!! színezékes,izfokozós szar!

2014. aug. 28. 10:05
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem adj neki minőségibb rágcsát! Nyilván azért kezdett fogkövesedni, mert nem rágott semmit sem. A Denta Stix is valamilyen szinten tisztítja a fogakat, de szerintem nem valami nehéz elrágni, így nem kihívás nagyon a kutyának. Én Luposan Swiss Bone-t adok a kutyámnak, van hogy egy hétig elvan a nagyobb változattal. Gyönyörűek a fogai, és nagyon "megszenved" a rágásával, mert elég kemény csont. Mégis minőségibb, mint a Pedigree, szerintem az ára is hasonló, de ha nem az sem gond, hiszen nekünk 10 darab egy hónapra is elég szokott lenni (a kutyám nagytestű). :) Szerintem próbáld ki, mert tuti jobb fogtisztító, mint a Dentastix.
2014. aug. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
Fresiben fillérekért lehet rágcsát venni (2000 ft alatt van 100 db-os keményített bőr pl.) Barátnőm állateledel boltban üzletvezető, ő azt mondta nekem, hogy bármit, de ezt a dentastixet ne adjam, mert olyan anyagok vannak benne, amik hozzászokást eredményeznek, meg tele van ízfokozóval és színezékkel.
2014. aug. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nagytestű a kutyád? Ha igen, ajánlom a marhatérdcsontot, akár nyersen, azt nem tudja megenni a kutya, csak rágcsálja, fogkő ellen nagyon jó, és lefoglalja a kutyát.
2014. aug. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a disznócsontvégtől nem volt fogköves,mert a dentastix egy kalap túrót nem ér.

Amúgy a kialakult fogkövet csak állatorvos tudja leszedni,szóval ha "magától" elmúlt,beavatkozás nélkül,az akkor nem fogkő volt.

2014. aug. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is arra szavazok, hogy marhacsontot adj neki. Többen is ajánlották nekem is. A napokban fogom én is megkínálni vele. :)
2014. aug. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!