Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki shar pei gazdi? :-D

Ki shar pei gazdi? :-D

Figyelt kérdés
Arra vagyok kíváncsi kinek van/ volt ilyen kutyája hogy hívják hogy viselkedik mit szeret mit nem milyen betegségei voltak?egyszóval mindent írj le a kutyádról kíváncsi vagyok kinek milyen a shar pei e :-D

#kutya #gazdi #Szar pei
2014. szept. 10. 17:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem van egy shar peim, még kölyök nagyon beszámolni nem tudok róla. Sárgás a színe, betegségei eddig még nem voltak (kb 2 hónapos) a szemei is szépek. Lustának mondható, de végül is még kicsi. Igazából ő egy Foxterrier kutya mellé került és ő aztán aktív úgyhogy néha ráveszi magát hogy vele mozogjon:) Amúgy Sárinak hívják. Ha gondolod írok máskor is, és beszámolok a fejlődéséről, ha érdekel persze csak akkor.
2014. szept. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Írj persze kíváncsi vagyok amúgy nekem meg 13 hetes és Leninek hívják.nagyon okos szépen sétál de viszont nagy harcos itthon van egy befogadott kutyánk azt simán szétszedi egy gond van vele mindent megeszik/szétrág
2014. szept. 13. 07:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Komlyabb verekedések nálam is voltak főleg ha az etetésről van szó. Viszonylag sokat fárasztom őket ezért elkerülhető a verekedés:-)
2014. szept. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!