Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Dobi-magyar vizsla keverékem...

Dzsoki 2 kérdése:

A Dobi-magyar vizsla keverékem 9 hónapos, naponta 1-2 órát sétáltatom, és általában fél órát játszom, foglalkozom vele. Mennyi adag kaja kellen-e neki hogy ne legyen sovány?

Figyelt kérdés
2014. szept. 10. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:

aha.

és jelenleg mit eszik? most milyen magas? hány kiló?

ha kicsit több az infó, talán segíteni is tudnánk a válaszadásban.

2014. szept. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Viszont azt se szeretném ha túlsúlyos lenne!
2014. szept. 10. 20:32
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a "grammos" etetés nem mindog jön be. Etesd szemmértékkel. Ha huzamosabb ideig azonos tippelt adaggal eteted, amitől láthatóan jól lakik, idővel látni fogod, hogy vissza kell venned az adagból vagy pont hogy adnod kell még hozzá.

Mi sem vagyunk egyformák, van aki xy adagtol optimális kondiban van, van aki hízik tőle ugyanannyi mozgás mellett és van akinek pedig nem elég, sovány.

Mindenki mashogy dolgozza fel a táplálékot :-)

2014. szept. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
tegyél fel róla képet légyszi!!!!!!:)
2014. szept. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen jó lenne egy kép oldalról, és nem felülről, hogy látni lehessen az alakját. Egyébként is kíváncsi vagyok, hogy néz ki egy ilyen keverék kutya... :D:D:D
2014. szept. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
egyszer láttam, barna dobitól, és vizslától. Valami álomszép volt!
2014. szept. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!