Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnátok nekem olyan oldalt...

Tudnátok nekem olyan oldalt mondani, ahol fajtiszta kutyát lehet ingyen elhozni, vagy nagyon olcsón megvenni?

Figyelt kérdés
2014. okt. 15. 20:04
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Milyen hozzáállással?
2014. okt. 15. 21:03
 12/31 anonim ***** válasza:
100%
spórolj kérj pénzt karácsonyra és szülinapra meg hasonlók és ha meglesz a pénz vedd meg magadnak. A cuccaira is gyűjthetsz. A menhelyről kihozni egy kutyust 15.000Ft körül van + a többi cucc. Gyűjts, ha igazán akarod meglesz az ;)
2014. okt. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
33%
Szerencsés esetben lehet jó fajtajellegűt szerezni menhelyről vagy szaporítótól, aki nem a saját gyerekeivel vagy valami béna kutyával hozza össze a szukáját, hanem elmegy és keres egy vérvonalban biztosan távolállót. Akkor lehet a kiskutya akár egészséges is, de sajnos a rossz tenyésztésből fakadóan sok a vak, ideggyenge, szervi bajos kutya, ami idővel egy fiatalnak inkább csak nyűg mint öröm. Anyukád a válás után most idegileg ki lesz borulva egy ideig, a kutya ezt nem orvosolja, csak olaj lesz a tűzre és az állandó veszekedés alapja lehet. Persze hogy a kutya húzná a rövidebbet és repülne az utcára mint apu.
2014. okt. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, ha nincs pénzed fajtatiszta kutyára, akkor fogadj örökbe egy keveréket, vagy egy felnőttet a fajtamentőktől, ennyire egyszerű. Ne akarj olyat, amire nem telik. Autót sem úgy vesz az ember, hogy nincs pénzem Suzukira se, de valaki adjon egy ingyen BMW-t, mert nekem az kell. Ne kelljen, ha nem telik rá.
2014. okt. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:

Mi egy kutyát se dobunk ki az utcára. Eddig több mint 40 kutyát vittem haza az uzcáról. Megfürdetve, bolhátlanítva, és lehetőleg első oltással kerültek gazdihoz.

Egyébként nekem nem is kell fajtatiszta kutya. Az első kutyát 8 évesen hoztam haza. Valaki kidobta az utcára. Azóta is velem van. Imádom őt. Csak szeretnék neki egy játszótársat. Valószínű, hogy menhelyről hozunk haza egy kutyust.

2014. okt. 15. 21:35
 16/31 A kérdező kommentje:
Egyébként anyuék kb. 5 éve váltak el, és a kutya életét ez nem befoyásolja.
2014. okt. 15. 21:38
 17/31 anonim ***** válasza:
50%
Nem tudom,de egy patella műtét százezer.Ha erre is van pénz,a minőségi kutyára is kell,hogy legyen.De ha van egy típus,amit nagyon szeretnél,nézd meg a fajtamentését.Ami biztos,hogy az ivartalanítás költségét ott is fizetned kell.
2014. okt. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
49%
Miért is kell neked PONT fajtatiszta?
2014. okt. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
60%

És mi lett azzal a 40 kutyával akit eddig megmentettél? Nem tudnál kicsit hihetőbben hazudni?

Van már kutyátok, gondolom ellenkező nemű ugyanolyan fajtájút akartok, hogy "ne unatkozzon".

Fajtatiszta kutyát nem kapsz ingyen! Bár láttam már egyszer Facebookon megosztva fajtatiszta beagle kiskutyákat (persze nem tenyésztőtől, de nem is üzletszerű szaporítótól), akiket ingyen adtak, oda volt írva hogy különben elaltatják őket. De hogy egy ilyet kifogj, ahhoz nagy mázli kell.

A többire előttem már választ adtak, de őszintén nem értem, ha nincs még 20-30 ezer forintotok sem, akkor miből fogjátok az oltást, a chipet és a kaját fizetni?

2014. okt. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
50%
Jó, értem... Oltások mennek, meg minden. Fajtiszta kutyát bárhol kapsz!
2014. okt. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!