Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kiskutyámnak valami vírusos...

A kiskutyámnak valami vírusos hasmenése van 2 napja. Mit tudnék házilag tenni hogy jobban legyen?

Figyelt kérdés
2014. okt. 23. 13:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

állatorvos. Tényleg, mielőtt belepusztul

Meg fűszer nélküli, csak neki főzött rizs, esetleg ugyanígy csirke, nulla fűszerrel megfőzve.


De állatorvoshoz vidd el. Vagy lapát.

2014. okt. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Házilag semmit, orvoshoz kell vinni. Nagyon hamar kiszáradhat!
2014. okt. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Manapság miért nem menő állatorvoshoz menni?

Tudod hogy a kutyádnak vírusos hasmenése van! Miért nem viszed el egy olyan állatorvoshoz, aki meg tudja gyógyítani?Meg fog halni, ha nem kap kezelést!

2014. okt. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
Adj neki antibiotikum inekciót.
2014. okt. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

HA a kedve jó,eszik,iszik rendesen akkor pár napig adj neki főtt rizst,főtt sárgarépát és csirkemellet amit meg főzöl egy kis vízben,ízesítés nélkül!


Ha 3 nap rizses diéta utána sem jön helyre akkor orvos!


Viszont ha nem eszik,rossz a kedve,nem is iszik. Akkor azonnal orvos!!Ha véres a széklet,hány miegyébb akkor is mielőbb doki!!


Most nagyon elterjedt egy Giardia nevű bélféreg,sok kutyát megbetegít.Ha nem kezelik a kutya bele is halhat.Hasmenés az első tünet.


Ha kölyök akkor parvós is lehet.

2014. okt. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Vajon miként állapítottad meg, hogy vírusos hasmenése van a kutyádnak? Ha eleven mindez mellett, akkor diéta. ha más jele is van, hogy nincs rendben, akkor orvos.
2014. okt. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Felhivtam egy allatorvost es azt mondta hogy ez a mostani divat a kutyaknal. Azt is mondta hogy 15 penz lesz kb.
2014. okt. 24. 08:15
 8/10 anonim ***** válasza:
Szuper doki. Telefonon keresztül megállapította, hogy a kutyád egy most divatos bajban szenved. A 15 pénz pedig csak annak az orvosnak az ajánlata volt. Amikor az ember kiskutyát vesz magához, körbeérdeklődik már előtte, milyen orvosok vannak a környéken. Sokan egy jó és aránylag olcsóbb orvosért inkább elmennek nagyobb távolságra is, ha betegség fordul elő a kedvencénél.
2014. okt. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Majd a doki telefonból meg állapítja persze -.-


Vidd egy normális orvoshoz!!


Amúgy hasmenése kismillió betegségnek a tünete lehet,csak szólok!!


Én 5400 ft-ot fizettem legutóbb, bélflóra helyre állítóért,meg bélféreg elleni tabiért,amit pár napig szednie kell.


Ahányszor volt vmi hasmenéssel kapcsolatot baja a kutyámnak 12 ezer ft volt a max,de az már kivizsgálással,gyógyszerekkel,gyógytáppal együtt!!!!!

2014. okt. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez az orvos hülye! Kap egy szurit nálunk egy ezres vagy kettő. De vidd el mert kicsiből lesz nagy baj. Jártam már így pénteken nem vittem azt hittem nem nagy a baj hétvégén meg orvoshiány miatt meghalt. VIDD EL!!!!!"""
2014. okt. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!