Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a cime annak az (azt...

Mi a cime annak az (azt hiszem amerikai) sorozatnak ahol az oktató kimegy a családhoz megnevelni a kutyát?

Figyelt kérdés
valamelyik többletcsatornán ment régen , nem tudom újrakeresni mert nem tudom a címét

2014. okt. 24. 09:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
"Csodálatos kutyadoki", az angol változat meg a "póráz két végén".
2014. okt. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
uhh és melyik csatornán megy?:D(bocsi csak már én is kíváncsi vagyok )vagy már nem is megy??
2014. okt. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Csodálatos kutyadoki(Cesar Milan) vagy a Póráz két végén(Victoria Stilwell)
2014. okt. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Csodálatos kutyadoki Nat geo, a póráz két végén Sprektrum



De hogy most mennek vagy sem nem tudom,én már rég nem láttam egyik műsort sem.

2014. okt. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Online is meg lehet tekinteni, rengeteg rész van fent.
2014. okt. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Ügyet Lenke ***** válasza:

[link]


Dog Whisperer with Cesar Millan

In 2002, after a profile in the Los Angeles Times, Millan worked with MPH Entertainment, Inc. developing a television pilot for Dog Whisperer, a reality television series that follows Millan as he works in the field of dog rehabilitation. The series premiered on September 13, 2004, on the National Geographic Channel, subsequently moving to the Nat Geo WILD channel. The show would become National Geographic's No. 1 show during its first season,[16] and was broadcast in more than eighty countries worldwide during its run.

2014. okt. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!