Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek ha a nagytestű kan...

Mit tegyek ha a nagytestű kan kutyámat ledominálja egy kisebb kutya?

Figyelt kérdés

Jámbor, barátságos, és nem áll ki magáért ha "hágják".

Mi ilyenkor a teendőm?


2014. okt. 24. 12:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
13%
Olyan szó, hogy "ledominálja" nem létezik.
2014. okt. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
25%
Nem tudsz neki nagyobb rangot adni hiába szeretnél mint amit ő ki tud védeni és még tud tartani. Az ír szetter pl magasabb de mégis az amstaff fog dominalni... Csak példát mondtam. Vannak olyan mulya kutyák amiket meghàg egy két beteges lelkű erősebb kan (nem arnyekol, beakaszt neki) neked milyen kutyád van?
2014. okt. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
Szólsz a másik kutya gazdájának, hogy tán ha nem hagyná parasztkodni az övét, az remek lenne, ha meg nem csinál semmit, akkor elhajtod onnan a kicsit. Ha nem hagyja abba a bunkózást, akkor meg elköszönsz és nem sétálsz velük.
2014. okt. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Azert tudjon már kiallni magáért?
2014. okt. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

akumi leírta a lényeget.

Tiltani kell! Mit csinál ilyen esetben a másik kutya gazdája?

2014. okt. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Be is akaszt neki azt is hagyja?
2014. okt. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

A másik kutya gazdája nem volt akkor ott, ugyanis az történt, hogy a kutyája odaszaladt hozzánk (jó messziről, mert a gazdáját nem is láttam. Később már mikor levettem az idegen kutyát az enyémről, akkor megjelent a gazdi is, de semmi elnézést vagy ilyesmi nem volt, de nem is ez a lényeg, bunkó volt és kész. Igazából azt nem értem, hogy az enyém miért hagyja. Lehet, hogy ha egy kicsit tovább tart, akkor jelzett volna, hogy nem tetszik, de arra a pár percre nem tette. Egyébként nem félős, jó természetű, imádnivaló, nem is szeretném ha agresszív lenne, de azért jó lenne ha nem hagyná az ilyesmit.

Vagy, hogy van ez? Én vagyok a falkavezér és tőlem vár "segítséget"? Vagy ez baromság.

2014. okt. 24. 16:06
 8/15 A kérdező kommentje:
Sanya neked ebben a rovatban semmi keresnivalód a válaszod alapján. :D
2014. okt. 24. 16:07
 9/15 A kérdező kommentje:
Az én kutyám huszky keverék.
2014. okt. 24. 16:08
 10/15 A kérdező kommentje:
Létezik olyan, hogy bevédem ilyenkor a saját kutyámat? Ha igen, akkor pontosan, hogy tegyem, ha nincs ott az idegen kutya gazdija?
2014. okt. 24. 16:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!