Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek ha a nagytestű kan...

Mit tegyek ha a nagytestű kan kutyámat ledominálja egy kisebb kutya?

Figyelt kérdés

Jámbor, barátságos, és nem áll ki magáért ha "hágják".

Mi ilyenkor a teendőm?


2014. okt. 24. 12:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Félreértettél..

Ha azt hagyja akkor nagyon meg van felemlitve a többi kutya által. Ha csak rámozdul az a dominancia kifejezésére szolgál azt meg 2 dominans kan között is elofordulhat rangsorvita soran

Láttam olyat amikor a fiatal kanokat így terrorizalgatjaa dominans hím, de nem bántotta es olyat is láttam amikor addig bbántotta amíg hagyta, hogy...

2014. okt. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nincs megfélemlítve, sosem fél senkitől, semmitől, inkább békés, nagyon nyugodt kutya.
2014. okt. 24. 17:53
 13/15 anonim ***** válasza:
Hát én nem nézném ezt végig. Be szoktam védeni a kutyám a többitől, ha esetleg szekálják. De amikor az enyém volt bunkó, akkor leállítottam. Szerintem ez elvárható ... Ha meg a gazdi nem képes vagy nincs ott, akkor bizony neked kell közbelépni.
2014. okt. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Szilvi & Argos ***** válasza:
Először szólj a gazdinak, hogy tüntesse el a kutyáját a tiedről. Ha ez nem megy, akkor simán odamész, megfogod a másik kutya nyakörvét/hámját/grabancát, lerántod, majd elzavarod
2014. okt. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Ókés, köszi, ezt fogom tenni.
2014. okt. 26. 11:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!