Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem árt a kiskutyámnak?

Nem árt a kiskutyámnak?

Figyelt kérdés
Fél hónapja vettünk egy kiskutyát . Mivel csak 3,5 hónapos a házát jól 'kitömtük' hungarocellel hogy ne fázzon a mínuszokban . Viszont ( bár aranyos nem egy IQ betyár) elkezdte rágni a hungarocellt , és meg is eszi . Nem tudja megemészteni a széklete tele van hungarocell golyókkal . Eddig nem látszik rajta semmi , egészséges , rendesen nő , jó a kedélye , és étvágya is van . Árt ez neki ? Mivel tudnám leszoktatni ?

2014. okt. 29. 13:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Árt, nyilván! Hőszigetelni úgy kell az ólat, hogy két falap (osb, akármilyen fa burkolat) közé teszed a hungarocellt, nem csak úgy bele.
2014. okt. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hozzá van ragasztva kiszedni nem bírja
2014. okt. 29. 13:34
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hiába van ragasztva, a tűhegyes fogakkal , amint a példa is mutatja, meg tudja rágni.
2014. okt. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem azért, de a kiskutya intelligenciájával az égvilágon semmi baj. Minden kiskutya rág. Ez normális. Nektek kellett volna tudni, hogy milyen rossz ötlet csak úgy betenni hungarocelt. A hungarocelt két fal közé szokták tenni, nem a kutya alá, mert nem arra való... Nem leszoktatni kell, hanem rendesen megépíteni.
2014. okt. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
milyen fajta kutyus?
2014. okt. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Németjuhász , és nem ő az első kutyusunk eddig is így csináltuk és semmi baj nem volt eddig . Megoldást kértem nem kioktatást ... Arra én is rájöttem hogy hibáztunk bánom hogy így tettünk , és csak az a vigaszm hogy nem lett tőle baja .
2014. okt. 29. 14:24
 7/9 anonim ***** válasza:
Haha, nem a kiskutya IQ szintjével van itt baj... Eleve, szerintetek az hungarocell önmagában már hogyan hőszigetelne? Huh... Tehát mint írtuk, a hungarocellt a kettő darab fal közé szokták tenni, így sokat javítana a helyzeten, ha ti is így tennétek. Valamint szalmával béleljétek ki (nem a falakat!), hogy abba feküdjön bele. Elég szomorú, hogy ki tudja hány évig nem esett ez len nektek.
2014. okt. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem csak ebben nyilvánul meg a kutya IQ szintje .. ezt csak úgy írtam . Különben kutya idomár mondta hogy makacs nehezen kezelhető ..
2014. okt. 30. 11:15
 9/9 anonim ***** válasza:

Kutyaidomár nincs.

Általában a kölyökkutyák makacsok és nehezen kezelhetők. Hogy rágott, az messze van a makacsságtól és a nehezen kezelhetőségtől.

2014. okt. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!