Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ez a kutyus...

Szerintetek ez a kutyus Amerikai Staffordshire Terrier?

Figyelt kérdés

Ez az egy képem van, most így néz ki a kutyus

[link]

Van törzskönyv, de nem tudom hogy azt lehet-e hamisítani vagy hogy hogyan kell kinéznie egy eredetinek,ezért kérdem hogy így kép alapján mit lehet mondani?

Mert elhoznám, mivel elajándékozzák csak legyen törzskönyve, mert akkor biztos hogy fajtatiszta!



2014. nov. 2. 16:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem az.
2014. nov. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mindent lehet hamisítani. Írtok egy szerződést, benne a chipszámmal, elviszed a kutyát az orvoshoz, leolvassátok a chipet, illetve fejhívod a egyesületet, amihez a fajta tartozik, hogy a szám stimmel-e és akkor máris közelebb vagy a megoldáshoz.
2014. nov. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Staffi :) nagy boci szemek, szép fej, jó kinézetü fül.
2014. nov. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Annak néz ki. De ha biztosra akarsz menni, kérd el a törzskönyvét, mielőtt elhozod. Az eredeti törzskönyveken lévő hologrammot nem lehet hamisítani.
2014. nov. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Azok a fülek, egyem meg.
2014. nov. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Jöhetnek a fujjogások meg a szidások, de nem érdekel!

A kutya nem törzskönyves!

Nem is volt szó róla eredetileg, hogy az lenne!

Azért így írtam ki a kérdést, mert ha úgy írom ki hogy "van egy kutyám amit úgy vettem meg, hogy azt mondták rá staffi" akkor mindenki azt írja hogy fajta jellegű keverék meg ilyenek és nem kerül ki olyan komment hogy "szerintem az"meg hogy "nagy boci szemek" meg hasonlók.

így viszont meg tudtam hogy a törzskönyves apájú, és nem törzskönyves anyájú kiskutyám staffi!

Bocs a kamuért de a mai emberek ilyenek, ha értitek a magyarázatom mondandóját!

Ja és akinek nem inge ne vegye magára!

Üdv!

2014. nov. 2. 17:20
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Jól írja az előttem válaszoló. Elsősorban nem a kölyök kinézetében kell keresni a különbséget. És honnan tudod, hogy az apja/anyja nem volt esetleg ataxia hordozó? Mert azáltal a te kiskutyád simán lehet ataxiás, és az nem kölyökkorban fog megmutatkozni.
2014. nov. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
69%
'Itt nem a betegségekről volt, szó' Persze, az mindegy, og a kutya beteg-e, csak a kis pö.csödet növelhesd, mert akkora rakás szerencsétlenség vagy, hogy amúgy egy csaj sem nézne rád, autóra meg nincs pénzed. Te nem is ostoba vagy, hanem egy véglény, még egy csótány is értelmesebb nálad.
2014. nov. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szerintem is amstaff.

Gyönyörű a színe, majdnem olyan szép, mint az enyém. :)

Az enyém is ilyen gülüszemű volt kicsinek. :)

2014. nov. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
69%
Hogy abból a két pici fiúból mi fog felnőni... te jó ég. A jövő szaporítói ...
2014. nov. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!