Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ilyenkor mit lehet tenni? Hol...

Ilyenkor mit lehet tenni? Hol tudom megkeresni kié az oltási?

Figyelt kérdés
tegnap vonaton találtam egy oltási könyvet viszont nincs benne sem a tenyésztő sem a tulaj neve. :/ és mivel álatorvost aki hitelesítetten nem ismerem és nagyon meszi lakok hogy találhatok a gazdira? chip szám van . 981098104931258,981 (kiállítás dátuma: 2014 02 25) fajta:Szibériai husky (nincs ott hogy jellegű) szuletési idő : 2013 12 17 . szín: vörös fehér és minden oltása megvan a kutyusnak
2014. dec. 7. 20:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A chip száma alapján be tudják azonosítani a tulajt, szerintem.
2014. dec. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Így van, beviszed az első elérhető állatorvoshoz, ő megnézi az adatokat, felhívjátok a tulajt, és visszaadjátok.
2014. dec. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Ugy hívják az oldalt hogy petvetdata ott betudod írni a chip számot és kidobja a mobilszámát vagy az emailjét.
2014. dec. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Megpróbáltam beírni, de a sok számban valamit elüthettél. Írd be ott a nyilvános keresés mezőbe és rögvest kidobja.
2014. dec. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
beírtam én is de nem hoz ki semmit :/ nincsen chip regisztrálva?
2014. dec. 7. 21:00
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Hát akkor a dilis doki nem vitte be a rendszerbe a chippet. Vagy elpostázod a dokinak vagy adsz fel facebookon valami postot. Többet nem tehetsz.
2014. dec. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Csak ez azért gáz, mert ha rendszeresen vol oltva és egy oltásnál sem regisztrálták az ebet, akkor ha a kutya veszik el is elviszi a sintér, mert gazdátlannak minősíthető. Közben meg mennyi pénz otthagyhatott a dokinál.
2014. dec. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%
hivd fel a pecséten szereplő orvost, ha oda hordják a kutyát, akkor neki meg kell lennie a nyilvántartásban, hogy kié ez a kutya, igy vissza tudnád juttatni a könyvét.
2014. dec. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak állatorvos tudja megnézni a gazda elérhetőségét, mezei gazda nem, hiába írjátok be pontosan akár a saját kutyátok számát is. Szóval állatorvos, tényleg.
2014. dec. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Attól még a nyilvános adatokat kiadná, ha regisztrálva lenne/jó lenne a szám.


Én felhívnám az orvost, hátha be tudja azonosítani, kié lehet a könyv és a gépben megvan a gazdi elérhetősége.

2014. dec. 8. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!