Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ilyenkor mit lehet tenni? Hol...

Ilyenkor mit lehet tenni? Hol tudom megkeresni kié az oltási?

Figyelt kérdés
tegnap vonaton találtam egy oltási könyvet viszont nincs benne sem a tenyésztő sem a tulaj neve. :/ és mivel álatorvost aki hitelesítetten nem ismerem és nagyon meszi lakok hogy találhatok a gazdira? chip szám van . 981098104931258,981 (kiállítás dátuma: 2014 02 25) fajta:Szibériai husky (nincs ott hogy jellegű) szuletési idő : 2013 12 17 . szín: vörös fehér és minden oltása megvan a kutyusnak
2014. dec. 7. 20:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A chiphez tartozó adatokat csak a doki tudja megnézni.Hívj fel egy dokit,a chipszám alapján ad egy telszámot vagy címet.
2014. dec. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk attól még a kutya adatait tényleg ki kéne adnia, lehet, hogy rossz a szám (ha kézzel írták be, előfordulhat), vagy rosszul írta be. De ki tudja, mi alapján tudnak még keresni a dokik, én mindenképpen felkeresnék egyet.
2014. dec. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!