Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyaiskola? (Bővebben lent)

Kutyaiskola? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Ismertek talán olyan kutyaiskolát vagy programot ahol házörzésre ösztönzik a kutyákat, vagy megtanítják rá őket? Lehetőleg Budapest környékén. :)

2014. dec. 21. 13:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Szerintem nem beszólni kéne a kérdezőnek, aki megoldani szeretné a problémáit, hanem segítséget adni!

Nem mindenki születik kutyakiképzőnek és jó, hogy legalább próbálkozik megoldani, még akkor is, ha nem feltétlen a legjobb módszerrel.


A házőrzésre nagyon nehéz megtanítani őket (nekem is van egy labradorom), de azt, hogy ne vegyen el mástól kaját és ami még fontosabb, hogy ne szökjön, abban egy jó kutyaiskola tud segíteni. Én szívből ajánlom az Akela Kutyaiskolát, mi oda jártunk alap és közép tanfolyamra és nagyon sok mindenben segítettek, amit előtte nem is értettünk igazán. Érdemes felkeresni őket, mindenben tudnak tanácsot adni.


Facebookon Akela Kutyaiskola - Rákospalota néven vannak fent.

2014. dec. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
Nem szólt be neki senki, teljesen kulturáltan leírtuk a véleményünket segítő szándékkal.
2014. dec. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Utolsó élőtti válaszolónak köszönöm szépen a hozzáállást és a választ. Az alaptanfolyamot végigjártuk vele(egy másik suliban és nagyon sokat fejlődőtt) csak a következőre most nem volt időnk, de tavasszal indítjuk a következő tanfolyamot. És akkor megnézzük az általad ajánlott kutyaiskolát.

Utolsó hozzászólónak meg csak annyit üzennék, hogy nem voltam kíváncsi a véleményére, hanem segítséget kértem, de ha ő is ilyen válasznak örülne egy segítségkérésnél akkor csak gratulálni tudok.

2014. dec. 24. 16:30
 14/17 anonim ***** válasza:
Aki kèrdèst tesz fel, számìtson rá, h a lesz olyan válaszoló, ako a saját vèlemènyèt is beleszövi!
2014. dec. 25. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Aki meg beleszövi a saját véleményét, az meg számítson rá, hogy a válasza senkinek nem nyújt segítséget és esetleg negatív visszajelzést kap.
2014. dec. 26. 11:46
 16/17 anonim ***** válasza:
Ez benne van ;)
2014. dec. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
De azért köszönöm, ha segíteni szerettél volna. :)
2014. dec. 26. 22:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!