Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Agility akadályok?

Agility akadályok?

Figyelt kérdés
Honnan tudnék viszonylag olcsón rendelni/venni agility akadályokat?

2014. dec. 22. 22:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Sehonnan :D Mi is ezzel szenvedünk, de az agility akadály drága, még házilag megcsinálva is. De persze ha valakinek van tippje, mondja nyugodtan, örülnék neki :D
2014. dec. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Valahogy éreztem... :/ már 4 hónapja, mióta elkezdtük, házilag készített akadályokat használunk, de ahogy "haladunk előre" úgy egyre nehezebb, és kezdenek elfogyni az ötleteim... de majd csak kitalálok valamit :D
2014. dec. 22. 22:42
 3/9 anonim ***** válasza:
6-7ezer körül van az ugrók párja legolcsóbban Budapesten, vidéken asztalos lehet, hogy olcsóbb. Zónások, kúszók stb. több 10ezer... Én otthonra vettem jópár ugrót meg szlalomot, ez tök jó kombinációk gyakorlására, közben járok edzésre ritkábban, ahol agyba-főbe zónást gyakorlok ha épp nem én vagyok soron.
2014. dec. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Zónások, kúszók 10ezer? Hol? Én ilyan 40-50 alatt nemigen találtam normálisat...
2014. dec. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja, több 10, sorry, késő van... :)
2014. dec. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Ne nézzetek hülyének de mi az h agality
2014. dec. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
72%
Amíg ezt a kérdést leírtad, akár a google-be is beírhattad volna, és már tudnád.
2014. dec. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Az lehet de te is leirhatdad volna kapásbol ahelyett hogy belémkötsz
2014. dec. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az agility a kutyáknak lévő akadályos sport. Na jó kicsit bénán magyarázok :D
2015. febr. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!