Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy harcoltatott kutyát...

Egy harcoltatott kutyát bármelyik kutyasuli elvállal?

Figyelt kérdés

A kutyánk kb. miután meglát egy másik kutyát, menne rá a nyakára, felborul a falkavezérség (minden másban, de tényleg mindenben én vagyok a falkavezér), és nem érdekli semmi, tényleg semmi más, csak hogy szétszedje a másik kutyát, legyen az kicsi, nagy, szuka, kan, felnőtt vagy kölyök.


Kevés kutyaiskola van a környékünkön, és nem akarjuk, hogy az legyen, hogy egyik sem vállalja el, mert ennyire elborult agyú a kutyánk. De így nem maradhat, mert veszélyes, de csak és kizárólag a kutyákkal. Emberrel kenyérre kenhető. Tudom, hogy telefon, csak azt akarom tudni, hogy lehet-e olyan, hogy egy kutyaiskola nemet mondd vagy nekik ez a dolguk?


2014. dec. 24. 19:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Egyébként azt csak halkan jegyzem meg, hogy a harcoltatott pitekre jellemző viselkedés, hogy egyáltalán nem őrjöngenek, tök csendben mennek gyilkolni, úgy húznak oda, mintha csak haverkodni akarnának, laikus szemmel nem látszik rajtuk, hogy mit akarnak, hiszen ez egy tanult viselkedés, semmi bajuk nincs a fajtársakkal, csak ez az egyetlen reakció, amit ismernek. Szóval ha a tiétek kommunikálja, hogy mik a szándékai, akkor esélyes, hogy nem harcoltatták, de ettől még nem árt egy pitekhez értő suliba vinni, szóval én ez esetben is ugyanazokat javasolnám, amiket eddig.
2014. dec. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Szia. Csak annyit szeretnék mondani,hogy nincs olyan , higy agresszív kutya. Csak rossz gazda van . Persze ezzel nem akarlak szidni csak azt akarom mondani, hogy a kutyádnak ezt a viselkedését könnyen megakadalyozhatod ha tudod ,hogy kell a kutyát kontrolalni. Akar egy rossz lepes miatt is "beindulhat" a kutyád. Nézz utana César Milannak ő foglalkozott ilyennel nem egy adásában.:) Sok sikert !
2014. dec. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!