Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Olcsó kutyatáp magasabb...

Olcsó kutyatáp magasabb hústartalommal?

Figyelt kérdés
A brit tápon kívül milyen tápok vannak amik olcsóbbak és van is bennük tápanyag?

#kutyatáp #hùstartalom
2014. dec. 30. 16:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
38%

a legjobbakban sincsen több,mint 20%os fehérje tartalom.

ezért ha magasabb fehérjetartalmú ételt akarsz neki adni heti 3-4x,akkor húst kell venni neki.

marhaszív,csirkemáj,csirkeszív.csirkeaprólék láb,nyak,fej.

2014. dec. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
28%

Hogyne lenne :) Vannak tápok 30% fölötti fehérjetartalommal.


Mindazonáltal ki kell ábrándítsalak, a "sima" húsban arányosan jóval kevesebb a fehérje.


Illetőleg a kérdezőt is: olcsó tápnak híg a leve. Nincs csodatáp párszáz forintért.


(persze kérdés mit értettél olcsó alatt)

2014. dec. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Pro Plan Lamb & Rice 750 Ft/kg, 19% bárány, nyersfehérje 26%.

Salmon & Rice 780 Ft/kg, lazac 20%, szárított lazacfehérje 15%, nyersfehérje: 29%.


Ha valaki tud ennél magasabb hústartalmút alacsonyabb áron, szóljon, mert érdekelne. :)


A Brit Premium olcsóbb és magasabb hústartalmú, de fogynak tőle a kutyák.

2014. dec. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
54%

Én a Decathlonban veszem: 12 kilo 5000 Ft.

Van sport és öregnek, ill fiatalnak való is, én a normált veszem.


"Összetétel Dehidratált állati fehérje (37% ebből 25,9% dehidratált csirke), búza, kukorica, csirkezsír, dehidratált alma, élesztő."


[link]

2014. dec. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
21%

Örök kérdés, vegyészként azt tudom mondani, ami elegy, keverék, tehát porból készített granulátum, vagy zselatinnal, pektinnel kocsonyásított nedves konzerv/tömlős eleség, ott mindig nagyon könnyű játtszani az összetétellel és becsapni a vásárlót! (Az emberi élelmiszereknél is így van.)


Ezért legbiztosabb a saját szemünkre hagyatkozni és olyan eleséget venni, ami jól beazonosítható része volt egy adott állatnak és nincs hozzáadva semmi! (Csirke, kacsa farhát, stb...) Ennek egy hátránya van, hogy minden nap frisset kell vennünk, mivel hosszan tárolni nem ajánlatos, még fagyasztóban sem. (Ill. praktikus egy külön, kisméretű fagyasztót beszereznünk, így 1-2 napra előre tudunk vásárolni a kedvencünknek.) Plusz vigyázni kell, hogy hidegen nehogy a kedvencünk elé kerüljön az élelem.

2014. dec. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
71%
1-2 napra előre? Be is sz@rnék, ha a barfosok és preyesek csak 1-2 napra előre tárolnának be. Annyi a hőkezelési idő....
2014. dec. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
69%

Little Red, csirkementesük nincs? Mert ennek csak a beltartalmát írják, az összetevőit nem, nem ismered véletlenül?

[link]

2014. dec. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
54%
Sajnos a többit még sosem néztem meg :S
2014. dec. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
51%

Ha esetleg valaki tudja, megírhatná, mert így, hogy a világ végén lakok, csak rendelni tudom a tápot.

Azt írják, hogy 30% bárány, mint "ízfokozó", de ez nem valami meggyőző... :/

2014. dec. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Cellulóz pl.minek bele?
2014. dec. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!